piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum zarówno dla profesjonalistów jak początkujących fotografów. Zadawaj pytania, publikuj swoje prace i oceniaj zdjęcia innych!
W dół12
TEMAT: Dobry aparat?
#18193
Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Możecie polecic jakiś dobry aparat, ale niezbyt prze kolorowany i nie drogi. Chodzi o robienie zdjec rodzinie na jakiś wypadach itp. takze nic profesjonalnego. Szukam czegoś dobrego i wytrzymalego.
misia
Posty: 150
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18194
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Zalezy jakie masz oczekiwania, ale skoro zakladasz ze nie chcesz nic drogiego i "wyczynowego" to przyjzal bym sie sony, nikon coolpix albo samsung. Cos napewno wybierzesz..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18195
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Polecam NIkona D5200 Sprawuje sie doskonale
GregskiUK
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18196
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Sprawuje sie owewszem, ale do robienia "zwyklych" fotek to sporo za duzo a podrugie cena £400+ to tez nie jest cos taniego Jakie masz szkło do niego?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18209
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Ja mam olympusa i jestem zadowolony. Mały, poręczy, nie drogi, a zdjęcia robi super wiec nie widzę potrzeby kupowania lustrzanek i jakiś ogromnych aparatow z kosmicznymi obiektywami
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18779
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Ja mam nikon coolpix i jestem zadowolona Zdjęcia wychodzą dobrze zarówno w pomieszczeniu , jak i na dworze. Możliwość przybliżenia obrazu zdaje świętnie egzamin. Aparat można ustawić na automatyczną obsługę, co bardzo ułatwia życie jeśli się nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w fotografowaniu. Aparat jest poręczny i lekki w miarę
viola_
Posty: 32
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19470
Re: Dobry aparat? 8 lat(a), 9 mies. temu  
Ja ostatnio kupiłam Panasonica Lumix DMC-GF http://aparaty-cyfrowe.itanie.eu/artykul-panasonic-lumix-dmc-gf6.html. Dla mnie jest to super połączenie aparatu kompaktowego i lustrzanki.doskonale sprawdza się na rodzinnych imprezach i wycieczkach
Katie
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/07/26 17:37 Przez Katie.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21410
Re: Dobry aparat? 7 lat(a), 7 mies. temu  
Jaki aparat polecilibyście w przypadku profesjonalnych zdjęć. Tak żeby w duzym przyblizeniu zdjecie nie wyglądało na rozmazane lub niewyraźne?
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21725
Re: Dobry aparat? 6 lat(a), 11 mies. temu  
Zacząłem myśleć wlaśnie o jakimś dobrym aparacie, ale czy nie myslicie, że lepszy i bardziej funkcjonalny byłby jakis dobry telefon z porządnym aparatem?
Zakręty

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21821
Re: Dobry aparat? 6 lat(a), 7 mies. temu  
Tych telefonów jest teraz do groma i w sumie to aparaty poszły trochę w odstawkę, nie macie takiego wrażenia. Każdy biega z iphonem albo jakimś nawet smartwatchem, a apart to taki nie poręczny.
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Kredyty i finanse)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (polskie sklepy))
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...