piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Samotność na emigracji powoli zabija
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół12345
TEMAT: Samotność na emigracji powoli zabija
#10871
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 12 lat(a), 6 mies. temu  
Jeżeli już naprawdę myslimy że nie jest dobrze może warto skorzystac z pomocy psychologa? każdy uważa to za jaką ujmę ale to lekarz dzięki któremu możemy pomóc sobie
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16376
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 11 mies. temu  
Pewnie nie ma co wracac do Polski chociaz sam mam takie mysli czasami przyznam sie. W Polsce wysokie bezrobocie i balagan, nie ma do czego wracac. Nie wszyscy pracuja na stale w UK zwlaszcza jak zdrowie odmawia. Jedynie co do szkoly chodze i ksztalce jezyk narazie.
Rafiki
Posty: 18
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/05/21 14:37 Przez Rafiki.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16377
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 11 mies. temu  
user 0000 napisał:
Niby człowiek ma pracę, mieszkanie i powienien byc szczęśliwy ale czy życie polega na tym żeby albo pracowac albo przesiadywac samemu w 4 kątach? ileż można siedzieć na necie... eh znajomi w Polsce tutaj trudno o nowych albo fajnych ludzi a szkoci jak to szkoci. Czasami mam ochotę się spakowac i wrócic ale obawiam się o pracę i wszystko co się z tym wiąże

A jesteś tam sam? Może warto chociaż spróbować kogoś poznać... Masz racje, że życie nie polega tylko na pracy, a samotność może być trudna - a na emigracji już w ogóle... Rozejrzyj się na pewno niedaleko jest ktoś kto chętnie wyjdzie gdzieś w weekend
DorkaM
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16402
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 11 mies. temu  
Dokładnie! Rozejrzyj się za jakimiś Polakami na miejscu - zawsze to raźniej jak masz komu się wygadać. Jeśli tak doskwiera Ci samotność musisz kogoś poznać, bo inaczej wpadniesz w jakąś depresję.
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16518
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 10 mies. temu  
mora_nova napisał:
Jeżeli już naprawdę myslimy że nie jest dobrze może warto skorzystac z pomocy psychologa? każdy uważa to za jaką ujmę ale to lekarz dzięki któremu możemy pomóc sobie

Ja protestuje Serio uwazasz, ze to ujma? No bo jesli 'kazdy'... hmmm... moze powinnam sie przekwalifikowac...
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16530
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 9 mies. temu  
Najwazniejsze to znalezc motywacje do wyjscia z domu.Wiem z autopsji ze im dluzej czlowiek pozostaje sam ze swoja samotnoscia-to coraz gorzej potem z ta motywacja.Najlepszym rozwiazaniem jest jakies hobby np silownia czy basen.Fajnie nawiazuje sie znajomosci na kursie jezykowym-tez warto sprobowac/poza tym regularnie przebywa sie w tym samym gronie osob gdzie panuje dosc luzna atmosfera:)/.
Kath
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16537
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 9 mies. temu  
zamiast narzekać na samotność zacznij coś robić, znajdź sobie hobby (na przykład Ham Radio i masz kolegów na całym świecie), zacznij pomagać ludziom.
Opcji jest wiele na radzenie sobie z samotnością.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16614
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 9 mies. temu  
Kath napisał:
Najwazniejsze to znalezc motywacje do wyjscia z domu.Wiem z autopsji ze im dluzej czlowiek pozostaje sam ze swoja samotnoscia-to coraz gorzej potem z ta motywacja.Najlepszym rozwiazaniem jest jakies hobby np silownia czy basen.Fajnie nawiazuje sie znajomosci na kursie jezykowym-tez warto sprobowac/poza tym regularnie przebywa sie w tym samym gronie osob gdzie panuje dosc luzna atmosfera:)/.

Zgadzam się! Hobby to fajny sposób na samotność. Wiem, ze sporo ludzi zawiera też znajomości przez Internet. Pozwala to w pewnym sensie na zerwanie z samotnością.
DorkaM
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16618
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 9 mies. temu  
Dokladnie ja tez bylam dosc dlugo sama az dzieki temu ze potrzebowalam pomocy poznalam kogos kto jest dla mnie teraz bardzo wazny dlatego sadze ze warto próbować kursy sa naprawdę fajna sprawa do poznania nowych ludzi
justek
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16620
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 9 mies. temu  
justek napisał:
Dokladnie ja tez bylam dosc dlugo sama az dzieki temu ze potrzebowalam pomocy poznalam kogos kto jest dla mnie teraz bardzo wazny dlatego sadze ze warto próbować kursy sa naprawdę fajna sprawa do poznania nowych ludzi

Może i kursy są ok, ale portale randkowe też polecam:)Co prawda trzeba być ostrożnym, jak wszędzie, ale ja mam dobre doświadczenia i polecam spróbować wszystkim szukającym kogoś bliskiego
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Pozostałe oferty

DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...
Eagle Transport (Paczki i przewoz osób)
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz...
Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...