środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1234567
TEMAT: Randki online
#7619
Re: Randki online 13 lat(a), 2 mies. temu  
pawsio napisał:
takie znajomości są sztuczne bo każdy pokazuje siebie z jak najlepszej strony a ile osób które wypowiadają się w tym wątku utrzymuje kontakt z ludźmi których poznało za pośrednictwem takich portali? mało kto bo zawsze sie tylko pogada co najwyżej jedno spotkanie i później juz nic bo widzimy człowieka jakim jest w rzeczywistości

a w rzeczywistości pójdziesz spotkać sie z dziewczyna brudny bo w domu nie posprzątałeś? chyba też starasz sie pokazać z z jak najlepszej strony?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8334
Re: Randki online 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
a kto potrafi powiedzieć że poznał kogoś sensownego poprzez internet i w dalszym ciągu utrzymuje przyjacielskie stosunki z tą osobą
Marica laska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8364
Re: Randki online 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
ja
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8705
Re: Randki online 13 lat(a) temu  
widzieliście reklame jedne ze stron randkowych? kobieta w seksownym ubraniu kilka na klawiature i jest podpis - wideo randki... nie trzeba mówić kto na takie zdjęcie wejdzie i czego bedzie oczekiwał po rozowie. Niedługo zrobi sie coś takiego że będą sie tam logowały prosty...tki i po wysłaniu przelewu pogadamy
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11701
Re: Randki online 12 lat(a), 4 mies. temu  
Kiedyś na łamach portalu opublikowaliśmy artykuł dotyczące niebezpieczeństwa związanego z randkami w ciemni więc warto zastanowić się zawsze kilka razy zanim poda się jakiekolwiek nasze dane
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11839
Re: Randki online 12 lat(a), 4 mies. temu  
A poznawanie ludzi na imprezach jest bezpieczne? przecież też ich sie nie zna i można powiedzieć że niebezpiecznie jest umówić się na następny dzień.

W obecnym świecie nic nie jest bezpieczne
Marica laska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12169
Re: Randki online 12 lat(a), 3 mies. temu  
Bez ryzyka nie ma życia można je przeżyć jak roślinka ale czy aby na pewno o to w życiu chodzi?
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12250
Re: Randki online 12 lat(a), 3 mies. temu  
Niektórzy lubią warzywa
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13100
Re: Randki online 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Wyzwania wyzwaniami ale taka reklama kieruje na portal samych facetów i to pewnie erotomanów
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16205
Re: Randki online 11 lat(a) temu  
A ja mam pozytywne doświadczenia z portalami randkowymi. Poznałam na nich mojego obecnego chłopaka, ale też kilku fajnych znajomych, z którymi do dziś mam kontakt:)
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234567
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Pozostałe oferty

Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...