piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół12
TEMAT: Zazdrość
#8516
Re: Zazdrość 13 lat(a) temu  
Czym bardziej człowiek jest zazdrosny tym gorzej...
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8534
Re: Zazdrość 13 lat(a) temu  
I tu się muszę niestety z Tobą zgodzić
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11725
Re: Zazdrość 12 lat(a), 3 mies. temu  
Zazdrość to normalna rzecz jesteśmy ludzmi mamy uczucia więc boimi się bólu dlatego łatwiej nam zacząć oskarżać bo to broni nas od niespodziewanego bólu. Trzeba jednak umieć kontrolować się
Agnieszka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17885
Re: Zazdrość 9 lat(a), 10 mies. temu  
Zazdrosc w granicach zdrowego rozsadku jest OK gorzej jest gdy mamy doczynienia juz z chorobliwa zazdroscia
nosleep

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18016
Re: Zazdrość 9 lat(a), 9 mies. temu  
Zazdrość co by nie mówić to oznaka miłości, więc jest to miłe o ile nie jest to przesadne Co za dużo to nie zdrowo...
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18070
Re: Zazdrość 9 lat(a), 9 mies. temu  
Zazdrość jest przede wszystkim wyrazem braku zaufania. Jeśli nie ufam to chyba nie kocham, jestem tylko zazdrosny o swoją własność. Ale co ja wiem, w końcu jestem tylko facetem
heenki
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19028
Re: Zazdrość 9 lat(a), 2 mies. temu  
heenki napisał:
Zazdrość jest przede wszystkim wyrazem braku zaufania. Jeśli nie ufam to chyba nie kocham, jestem tylko zazdrosny o swoją własność. Ale co ja wiem, w końcu jestem tylko facetem


Zazdrość nie jest brakiem zaufania tylko dowodem na to, że ci zależy na drugiej osobie i obawiasz się, że ją stracisz. Mi jak nie zależy to nie jestem zazdrosna - proste, ale jeżeli jest odwrotnie i mam powód to jestem zazdrosna o swojego faceta. Zaufanie, zaufaniem, ale człowiek jest tylko człowiekiem i czasem sam nie zna do końca swoich słabości, a inni potrafią je skutecznie wykorzystać.
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19811
Re: Zazdrość 8 lat(a), 4 mies. temu  
Zazdrość to normalna i dobra rzecz w związku. Ale w pewnych granicach. Bo uniemożliwianie kontaktu ze znajomymi czy chodzenia do pracy, bo można kogoś spotkać i z nim rozmawiać, a druga strona będzie zazdrosna już jest chorobą. Nie przynosi nic dobrego ani kobiecie ani mężczyźnie.
IgorB
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19821
Re: Zazdrość 8 lat(a), 4 mies. temu  
Moherowy Beret napisał:
zazdrość to domena kobiet byle telefon sms od razu trzeba sie tłumaczyc od kogo po co kim jest skąd znam eh szkoda gadać

To nie prawda. Mężczyźni są nie mniej zazdrośni.
Adelka
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...
TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...