czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół123
TEMAT: Samotnośc
#16313
Re: Samotnośc 10 lat(a), 12 mies. temu  
byle nie od szefa powaznie, zwiazki w miejscu pracy czesciej utrudniaja niz ulatwiaja zycie... choc z drugiej strony, zawsze jedna z osob zainteresowanych moze sie przeniesc to innej firmy
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16363
Re: Samotnośc 10 lat(a), 11 mies. temu  
Jak się ludzie zaprzyjaźnią to praca nie jest chyba przeszkodą...

Ja jestem od niedawna w Londynie, jestem singielką i niestety nie mam tu nawet znajomych. Mimo, że codziennie na ulicy mijam setki ludzi to czuję się trochę samotna. Mam nadzieję, że w końcu się tu zaklimatyzuję i poznam jakiś Polaków.
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16375
Re: Samotnośc 10 lat(a), 11 mies. temu  
Hey!
zaklimatyzujesz sie, wszystko przyjdzie tylko trzeba cierpliwosci. Ja juz jestem tutaj dopiero niecale pol roku i tez jeszcze dokonca sie nie zaklimatyzowalem, stalej pracy niemam i jezyka dobrze opanowanego.Jedynie co do szkoly chodze i szlifuje jezyk.
Rafiki
Posty: 18
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16392
Re: Samotnośc 10 lat(a), 11 mies. temu  
Też myślę, że wszystko się ułoży, nie martw się! Moje początki łatwe też nie były, a teraz powoli wszystko zaczyna się coraz lepiej układać :)Nie zamykaj się na ludzi, wychodź z domu, będzie dobrze!
DorkaM
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16393
Re: Samotnośc 10 lat(a), 11 mies. temu  
Ja akurat jestem z PLD czesci Anglii zreszta blisko Londynu, w Londynie tez bylem mosialem sobie paszport wyrobic byl mi tutaj niezbedny, ogolnie mowiac piekne miasto. Mieszkam tutaj z siostra i jak wspomnialem narazie chodze do szkoly i ucze sie angielskiego, poza tym zwiedzam miasto w ktorym mieszkam
Rafiki
Posty: 18
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16395
Re: Samotnośc 10 lat(a), 11 mies. temu  
elka napisał:
[quote]Jak się ludzie zaprzyjaźnią to praca nie jest chyba przeszkodą...

Jak sie zaprzyjaznia, to nie, ale jesli w ktoryms momencie ta przyjazn sie rozpadnie, oj, to bywaja problemy...

Oczywiscie, nie, zebym zaraz krakala...
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16398
Re: Samotnośc 10 lat(a), 11 mies. temu  
No wtedy mogą być problemy, ale to pewnie nie była przyjaźń w takiej sytuacji... Jeśli pojawiają się problemy to lepiej zostawić takie znajomości i poszukać poza pracą. Wszystko zależy od tego na jakich ludzi trafisz.
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/05/27 10:06 Przez elka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16399
Re: Samotnośc 10 lat(a), 11 mies. temu  
Nie ma znaczenia czy poznaje się kogoś w pracy, szkole, na kursie czy w Internecie. Jeśli dwoje ludzi potrafi się dogadać to nie powinno być żadnych przeszkód.
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16468
Re: Samotnośc 10 lat(a), 10 mies. temu  
Ja się na razie rozkoszuję samotnością, ale myślę że niedługo mi przejdzie - człowiek to takie zwierze, które nie lubi łazić samotnie swoimi ścieżkami, tacy już jesteśmy.
TB@Doo
Posty: 14
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16563
Re: Samotnośc 10 lat(a), 9 mies. temu  
TB@Doo napisał:
Ja się na razie rozkoszuję samotnością, ale myślę że niedługo mi przejdzie - człowiek to takie zwierze, które nie lubi łazić samotnie swoimi ścieżkami, tacy już jesteśmy.

Co racja to racje - dobrze czasem pobyć samemu, ale na dłuższą metę lepiej jest mieć kogoś u boku... tak jest przyjemniej i prościej. Tylko gdzie znaleźć kogoś odpowiedniego?
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Pozostałe oferty

m-shop.eu (Polskie sklepy i hurtownie)
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór...
Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...