piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Brytyjskie śniadanko :)
Dyskusje o kulinariach, przepisach i pomysłach. Wasze opinie na temat jedzenia, restauracji oraz o wszystkim co smaczne...
W dół12345
TEMAT: Brytyjskie śniadanko :)
#11046
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 5 mies. temu  
Chyba jako polskie śniadanie najbardziej popularna jest jajecznica ale sposoby robienia są inne - na boczku, z kiełbaską cebulką albo pomidorwami
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11055
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 5 mies. temu  
Urok Polskiego śniadania jest różnorodny w jeden dzień kanapki w drugi jajecznica a w trzeci jajka w majonezie
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11106
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
Jak nie mam co zjeść to wybieram płatki - mam kilka rodzajów wiec zawsze coś sie znajdzie
Hrabina

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11176
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
mora_nova napisał:
Urok Polskiego śniadania jest różnorodny w jeden dzień kanapki w drugi jajecznica a w trzeci jajka w majonezie

jeszcze jajka na "mientko"
Machiavelli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11249
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
chyba dzisiaj sobie zaserwuje jajka
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11279
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
Najlepsze śniada są po imprezach w taki tradycyjny polski sposób, że na talerzykach wędlina, pomidory, sałatka itp wtedy na następny dzień jest najlepsze śniadanie
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11314
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 4 mies. temu  
hahah tylko niektórzy na imprezach mają tylko paluszki i chrupki
Agnieszka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11465
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 3 mies. temu  
Mariolka napisał:
Najlepsze śniada są po imprezach w taki tradycyjny polski sposób, że na talerzykach wędlina, pomidory, sałatka itp wtedy na następny dzień jest najlepsze śniadanie

po imprezach nie mam ochoty na jedzenia z jak patrze na zostawiony burdel w domu to odechciewa mi sie wszystkiego
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11467
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 3 mies. temu  
mora_nova napisał:
Mariolka napisał:
Najlepsze śniada są po imprezach w taki tradycyjny polski sposób, że na talerzykach wędlina, pomidory, sałatka itp wtedy na następny dzień jest najlepsze śniadanie

po imprezach nie mam ochoty na jedzenia z jak patrze na zostawiony burdel w domu to odechciewa mi sie wszystkiego

A moze poprostu powinnas pic troche mniej??
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11493
Re: Brytyjskie śniadanko :) 12 lat(a), 3 mies. temu  
a dlaczego myślisz ze chodzi o picie?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...