sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy o ulubionych przebojach muzycznych i zbliżających się koncertach. Filmowe hity i dyskusje o ciekawych książkach...
W dół12
TEMAT: Rammstein
#12431
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Trochę czuć u nich wpływ Lacrimosy. Na pewno znasz..jak nie tutaj znakomity utwór (reszta też się może dokształcić ):



Wracając jednak Soper Aeternus to uważam, że w dalszej części utwóru tak jakby próbowali grać coś na kształt Therion'a, który nota bene po hołdzie oddanym dragonitom płytami Theli i Vovin się moim zdaniem popsuli.

Nie jest to złe ale do końca nie wytrwałem

Pzdr,

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12433
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Tez niezle chociarz czuje sie jak bym sluchal artrosis. Z ktorej czesci polski pochodzisz? Pytam bo jesli przez przypadek z bylego torunskiego lub okolic to moze znasz kapele o nazwie "ad infinitum"? Stary dobry metal.. gdzies pomiedzy gotykiem a doom, zajebiste texty ale jedyne co mozna bylo dostac to ich demo. Niestety nigdy nic nie nagrali i sa nie do odnalezienia w sieci.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12437
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Ja 3miasto. Z niszowych kapel z okolic to polecić mógłbym Hefajstosa (z gitarzystą chodziłem do klasy w liceum )

"ad infinitum" - gdzieś już słyszałem tą nazwę.

Twierdzisz, że kojarzy Ci się to z Artosis..hmm ciekawe Dla mnie Ci maniacy Tolkiena to brzmią bardziej jak Gathering ect i mało tam depresyjnej nuty ale spoko

Z Polskiej sceny metalowej to moim guru pozostanie Roman K. i Kat. Zaraz potem Lux Occulta oraz punkowo-metalowe Quo Vadis. Thy Worshiper też. Oraz moje ostanie odkrycie Sui Generis Umbra ale to z metalem ma jedynie wspólnego klawiszowca z ..wspomnianego Artosis

Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/01/25 16:51 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12439
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Quo vadis owszem ale pierwsza plyta, ta po polsku bo potem wypuscili jej syfiasta angielska wersje. Potem pamietam ze byla jeszcze jedna, ta z coverem pretty woman. Co sie z nimi dalej stalo nie wiem bo z black metalowych klimatow polecialem w strone punk i takich tam. Stary wlochaty.... to byla muza...albo post regiment...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Apteki i suplementy)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Meble i wyposażenie)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich...