piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy o ulubionych przebojach muzycznych i zbliżających się koncertach. Filmowe hity i dyskusje o ciekawych książkach...
W dół12
TEMAT: Filmy online
#7084
Re: Filmy online 13 lat(a), 3 mies. temu  
a jakie macie zabezpieczenie na komputer?
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7087
Re: Filmy online 13 lat(a), 3 mies. temu  
Norton internet security. Nie ma lepszego. Jesli duzo sciagasz to bedzi eci zwalnial transmisje i to ostro, ale prawie nic (bynajmniej z tych powaznych rzeczy) sie przez niego nie przedostanie. Przedtem mialem kasperskiego. Masakra. Jak szukasz taniej wersji bo normalnie kosztuje ok 50 to dostaniesz tu: www.saverpoint.com/
Sprzedaja wersje bez twardego pudelka, tloczona w czechach ale jest legalna a kosztuje polowe..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7173
Re: Filmy online 13 lat(a), 3 mies. temu  
ja mam darmowego antywirusa avast i nie narzekam
Przemysław

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7192
Re: Filmy online 13 lat(a), 3 mies. temu  
ja też go mam i muszę przyznać że jeszcze nigdy nie zapłaciłem za program antywirusowy zawsze instalowałem darmowe i jak na razie no problem
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7252
Re: Filmy online 13 lat(a), 2 mies. temu  
w avast możesz srobic upgrade do lepszej wersji nawet nie wiem ile to kosztuje jakiś czas temu myslałem żeby to zrobić ale w sumie dostaje sie w zamian tylko ładniejsze narzędzia więcej funckji których i tak normalnie sie nie używa a baza wirusów i wykrywalność jest na takim samym poziomie jak przy wersji bezpłatnej
Przemysław

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
Sindbad Travel (Autokary, pociągi)
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...