W poniedziałek na olimpijskich arenach w Londynie zobaczymy m.in. kolejny mecz grupowy siatkarzy. Jeżeli nasi reprezentanci zwyciężą zajmą pierwsze miejsce w grupie. Wieczorem natomiast Marcin Dołęga stanie przed szansą zwycięstwa w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 105 kg.
r e k l a m a
KAJAKARSTWO
- eliminacje
09:54 - C1 1000 m, mężczyźni - Piotr Kuleta (w 2. wyścigu)
10:39 - K4 500 m, kobiety - Aneta Konieczna, Beata Mikołajczyk, Marta Walczykiewicz, Karolina Naja (w 2. wyścigu)
- półfinały
11:14 - C1 1000 m, mężczyźni - ew. Piotr Kuleta
11:51 - K4 500 m, kobiety - ew. Aneta Konieczna, Beata Mikołajczyk, Marta Walczykiewicz, Karolina Naja
KOLARSTWO TOROWE
- omnium, kobiety
16:10 - okrążenie ze startu lotnego - Małgorzata Wojtyra
17:06 - wyścig punktowy - Małgorzata Wojtyra
18:20 - wyścig eliminacyjny - Małgorzata Wojtyra
LEKKOATLETYKA
10:00 - rzut dyskiem mężczyzn - eliminacje, grupa A Piotr Małachowski, Robert Urbanek
10:50 - 800 m mężczyzn - eliminacje Marcin Lewandowski (w 1. serii), Adam Kszczot (w 4. serii)
11:25 - rzut dyskiem mężczyzn - eliminacje, grupa B Przemysław Czajkowski
11:45 - 1500 m kobiet - eliminacje
- Renata Pliś (w 1. serii)
19:00 - skok o tyczce kobiet - finał, Anna Rogowska
19:20 - 200 m kobiet - eliminacje, Anna Kiełbasińska (w 1. serii)
20:15 - 400 m przez płotki kobiet - półfinały, ew. Anna Jesień
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
- 105 kg, mężczyźni
19:00 - Grupa A - Marcin Dołęga, Bartłomiej Bonk
SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI
- Grupa A
09:30 - Australia - Polska
SIATKÓWKA PLAŻOWA
18:00 - 1/4 finału mężczyzn - Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel - Alison Cerutti, Emanuel Rego (Brazylia)
ZAPASY, STYL KLASYCZNY
- 84 kg
13:00 - eliminacje - Damian Janikowski
13:30 - 1/8 finału
14:30 - 1/4 finału
15:00 - 1/2 finału
17:45 - o trzecie miejsce
18:25 - finał
- 120 kg
13:00 - eliminacje - Łukasz Banak
13:30 - 1/8 finału
14:30 - 1/4 finału
15:00 - 1/2 finału
17:45 - o trzecie miejsce
18:25 - finał
r e k l a m a
ŻEGLARSTWO
12:00 - 13. i 14. wyścig w klasie 49er - Paweł Kołodziński, Łukasz Przybytek