piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






chcę sie przeniesc do innego miasta
Rozmowy na temat mieszkań i nieruchomości - wynajem, zakup, porady i formalności. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: chcę sie przeniesc do innego miasta
#19779
chcę sie przeniesc do innego miasta 8 lat(a), 5 mies. temu  
czesc ! mam problem, chce z rodzina przeniesc sie do manchester salford gdyz moje dzieci chodza i beda chodzic tam do szkol. syn jest dissability i ma zalatwiona specjalna szkole corka studiuje. zona jest carrers dla syna i mamy income support i wszystkie dodatki spore. w councilu uslyszalem ze skoro nie mam payslipow to nie moge nawet aplikowac o dom ( jestesmy ponad 3 lata w uk ) ale nikt sie nawet nie zapytal o dochody . jak mam to zrobic zeby dostac dom bo nie wiem.?
greegor
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19800
Re: chcę sie przeniesc do innego miasta 8 lat(a), 5 mies. temu  
Hmmm nie bardzo rozumiem. Chcesz złożyć podanie o dom? A oni jako jeden z warunków oczekują od ciebie przedstawienia pay slipow? To w czym problem skoro mieszkacie tu 3 lata, bo rozumiem, że ty pracujesz? Poza tym to dziwne, bo agencje mieszkaniowe z tego co mi wiadomo nie pytają nawet czy masz pracę, wiec nie wiem skąd te wymagania. Ludzie będąc tylko na zasiłkach dostają mieszkania, a wy macie poważną, konkretną sytuacje.
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20079
Re: chcę sie przeniesc do innego miasta 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Dużo zależy od spółdzielni do jakiej się udasz, ale to wszystko najlepiej załatwiać na miejscu albo podzwoń żeby dowiedzieć się więcej.
MarekKos
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

TaxTip Ltd (Księgowość)
Firma TaxTip Ltd zlokalizowana w poludniowym Londynie...
TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...