Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom
Informacje sportowe z UK
Informacje sportowe z UK Aktualności i najważniejsze wiadomości sportowe Wielka Brytania. Piłka nożna na Wyspach Brytyjskich, polscy sportowcy i polskie kluby Szkocja, Anglia, Irlandia Północna oraz Walia

r e k l a m a

Tysiące biegaczy na ulicach Edynburga
Maraton w Edynburgu okazał się wielkim sukcesem. W nim oraz innych biegach, które odbyły się w mieście wzięło udział tysiące biegaczy. Męski maraton z czasem 2 godziny, 26 minut i 31 sekund wygrał Steve Littler z Lancashire reprezentujący klub Wesham Runners.

Dundee świętuje zdobycie Pucharu Szkocji (VIDEO)
City square w Dundee zapełnił się kibicami "Mandarynek", którzy świętowali zdobycie po 16-tu latach przerwy Pucharu Szkocji. Klub sięgnął po to trofeum po raz drugi w swojej historii. W finale rozgrywanym na Hampden Park, Dundee United pokonało 3:0 drugoligowe Ross County.

Chelsea Londyn z Pucharem Anglii!
Piłkarze Chelsea Londyn zdobyli po raz drugi z rzędu Puchar Anglii. W finałowym meczu o to trofeum Chelsea wygrała na stadionie Wembley 1:0 z Portsmouth. Jedyną bramkę zdobył w 59. minucie Didier Drogba.

Podsumowanie sezonu SPL - Glasgow Rangers
To był kolejny znakomity sezon w wykonaniu piłkarzy Glasgow Rangers. Popularni The Gers obronili tytuł mistrzowski i po raz 53. w historii zostali najlepszym zespołem w Szkocji. Jaki był ten sezon dla podopiecznych Waltera Smitha? Kto wniósł największych wkład w wielki sukces Rangersów?