sobota, 26 września 2020
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |

Jazda na Trolejach ( Poslizg kontrolowany ) - Straight Way Driving School
Dodano:
10 października 2012
Czas:
08:53
Wyświetleń:
4126
Komentarze:
0

............................................CZYTAJ TO !!!!!!!!!!!..................................................... Celem Nauki Jazdy Straight Way Driving School jest wykreowanie kierowcy bezpiecznego, ktory bedzie w stanie sobie poradzic nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach na drodze.W trosce o naszych kursantow kazda osoba uczeszczajaca do naszej szkoly na kurs ma mozliwosc doskonalenia techniki jazdy poprzez jazde samochodem po placu manewrowym na trolejach.Jest to urzadzenie, ktore powoduje ciagla niestabilnosc i nasterownosc pojazdu. Aby utrzymac pozadany kierunek jazdy wymagane jest od kierowcy odpowiednie ustawienie kierownicy oraz umiejetnie operowanie gazem i hamulcem w samochodzie.Ponadto cwiczenie to uczy opanowania i spokoju za kierownica, gdy samochod jedzie BOKIEM. STRAIGHT WAY DRIVING SCHOOL jest to jedyna szkola w anglii ktora posiada takie urzadzenie.Jazde na trolejach ma mozliwosc kazda chetna osoba ktora ma prawo jazdy. Dla przyszlych kursantow ktorzy wybiora nasza szkole jazdy przygotowalismy cos specjalnego. 2 godz. Jazdy na trolejach GRATIS

Komentarze

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


SEO Factor London. Skuteczne Pozycjonowanie
Jesteśmy grupą specjalistów od reklamy w sieci z ponad 14-letnim...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Accountancy MK - Mariola Kochańska
Nasza firma to profesjonalne biuro księgowe, zatrudniające...

Pozostałe oferty

alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...
HotelClub UK HotelClub
Ponad 60000 hoteli i innych form zakwaterowania na całym...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...