wtorek, 07 lipca 2020
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |

Jazda na Trolejach ( Poslizg kontrolowany ) - Straight Way Driving School
Dodano:
10 października 2012
Czas:
08:53
Wyświetleń:
4087
Komentarze:
0

............................................CZYTAJ TO !!!!!!!!!!!..................................................... Celem Nauki Jazdy Straight Way Driving School jest wykreowanie kierowcy bezpiecznego, ktory bedzie w stanie sobie poradzic nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach na drodze.W trosce o naszych kursantow kazda osoba uczeszczajaca do naszej szkoly na kurs ma mozliwosc doskonalenia techniki jazdy poprzez jazde samochodem po placu manewrowym na trolejach.Jest to urzadzenie, ktore powoduje ciagla niestabilnosc i nasterownosc pojazdu. Aby utrzymac pozadany kierunek jazdy wymagane jest od kierowcy odpowiednie ustawienie kierownicy oraz umiejetnie operowanie gazem i hamulcem w samochodzie.Ponadto cwiczenie to uczy opanowania i spokoju za kierownica, gdy samochod jedzie BOKIEM. STRAIGHT WAY DRIVING SCHOOL jest to jedyna szkola w anglii ktora posiada takie urzadzenie.Jazde na trolejach ma mozliwosc kazda chetna osoba ktora ma prawo jazdy. Dla przyszlych kursantow ktorzy wybiora nasza szkole jazdy przygotowalismy cos specjalnego. 2 godz. Jazdy na trolejach GRATIS

Komentarze

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

MiniMax Travel
Polskojęzyczne biuro podróży w UK - MiniMax Travel. Najlepsze...

Pozostałe oferty

Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Polska Kancelaria Odszkodowań (Odszkodowania i ubezpieczenia)
Kancelaria prawna specjalizująca się w prowadzeniu...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...