piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Zakup mieszkania w Szkocji
Rozmowy na temat mieszkań i nieruchomości - wynajem, zakup, porady i formalności. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół123
TEMAT: Zakup mieszkania w Szkocji
#1122
Zakup mieszkania w Szkocji 14 lat(a) temu  
Jak myślicie czy zakup mieszkania w Szkocji to dobra inwestycja? W sumie ceny powinny iść systematycznie w górę. Zastanawiam się bo nie chciał bym na tym stracić.
galan

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1173
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 14 lat(a) temu  
No jak masz na tyle pieniędzy to wydaje mi się, że to dobry pomysł, na nieruchomościach raczej nie stracisz, chociaż wydaje mi się, że mieszkania w niedalekiej przyszłości drożeć będą bardziej w Polsce niż w UK.
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1229
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 12 mies. temu  
a w jakich cenach sa mieszkania w szkocji?
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1248
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 12 mies. temu  
anus384 napisał:
No jak masz na tyle pieniędzy to wydaje mi się, że to dobry pomysł, na nieruchomościach raczej nie stracisz, chociaż wydaje mi się, że mieszkania w niedalekiej przyszłości drożeć będą bardziej w Polsce niż w UK.

To jedno wielkie zależy! Głównie od lokalizacji no ale i oczywiście od stanu budynku czy metrażu. generalnie trochę taniej niż w Polsce, tylko że w funtach:)(czyli jednak drogo strasznie).
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1251
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 12 mies. temu  
Wydaje mi się się że to dobry pomysł-zawsze można dac mieszkanie pod wynajem i czerpać z tego jakieś pieniądze.
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3918
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 6 mies. temu  
w tej chwili oprocentowanie kredytów jest bardzo niskie, ceny mieszkań spadły - problem w tym czy jeszcze nie będą spadały. Ogólnie to dobra inwestycja ale nie w przedziale najbliższych kilku lat tylko trzeba liczyć że to inwestycja długoterminowa
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4047
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 6 mies. temu  
jest jeszcze ten program rządowy że można kupić mieszkanie za 60% ceny jego wartości? czy już się skończył?
Mati

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4091
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 6 mies. temu  
Ja tam mysle ze warto, bo kiedy placiszkomus za wynajem to znaczy mniej wiecej tyle ze go utrzymujesz lubplacisz za jegowakacje. Sam kiedys placilem £400 mojemu landlordowi. Teraz place troche wiecej ale przynajmniej wiem ze inwestuje w swoje na nie nabijam kabzy jakiemus burakowi;-)
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4146
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 6 mies. temu  
ciężko zdecydować się na zakup mieszkania kiedy nie wie się ile zostanę w Szkocji a 100 tyś funtów kredytu troche mnie odstrasza
świeżynka

Ostatnio zmieniany: 2010/10/01 09:59 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4282
Re: Zakup mieszkania w Szkocji 13 lat(a), 5 mies. temu  
patrz na to z perpsektywy inwestycji. Nawe jeżeli wrócisz do Polski mieszkanie i tak zostaje Twoje no jeżeli spłacisz kredyt
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...