piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat mieszkań i nieruchomości - wynajem, zakup, porady i formalności. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Opłaty prąd i gaz
#5194
Opłaty prąd i gaz 13 lat(a), 6 mies. temu  
mam w mieszkaniu liczniki na kartę i gadając ze znajomymi wychodzi mi że przepłacam czy to prawda? o ile droższy jest prąd i gaz jak sie ma liczniki na karte?
mozart

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5336
Re: Opłaty prąd i gaz 13 lat(a), 5 mies. temu  
z tego co sie orientuje to jest taniej o ok 10-15%
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5347
Re: Opłaty prąd i gaz 13 lat(a), 5 mies. temu  
No ale nie wiem czy te liczniki to dobry pomysł bo dużo moich znajomych ma tylko przez to same problemy, mianowicie zostają im naliczane kosmiczne sumy na rachunku. Więc lepiej zastanów się czy Ci się to opłaca.
Monisia
Posty: 240
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5572
Re: Opłaty prąd i gaz 13 lat(a), 5 mies. temu  
to nie jest możliwe a do tego możesz sama sprawdzać ile zużywasz licznik masz w domu i zawsze jak chcesz spisujesz i wiesz ile naciągnęło. A znajomi pewnie ogrzewają mieszkanie nonstop na prądzie i stąd wysokie rachunki jakby robi tak samo na licznikach z kartami to wydawaliby o wiele więcej
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5772
Re: Opłaty prąd i gaz 13 lat(a), 5 mies. temu  
a ile kosztuje wymiana liczników na te normalne?
mozart

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5892
Re: Opłaty prąd i gaz 13 lat(a), 5 mies. temu  
mysle ze za darmo jezeli u tego samego operatora chcesz wymienic
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5974
Re: Opłaty prąd i gaz 13 lat(a), 5 mies. temu  
dobra ostatnie pytanie jak sprawdzic jaka firma dostarcza mi prąd i gaz? bo ja nigdzie nie napisane a rachunki tez do mnie nie przychodzą bo mam na karte
mozart

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7948
Re: Opłaty prąd i gaz 13 lat(a), 2 mies. temu  
wiem że jest specjalny numer pod który dzwoni się i sprawdza dostawce ale jeżeli masz mieszkanie wynajmowane to przejdź się do agencji jak z housingu to do spółdzielni to ci powiedzą
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Pozostałe oferty

Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...