środa, 08 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Bmw z3 czy Chevrolet Corvette
Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół1
TEMAT: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette
#1771
Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
Witam ! Mam zamiar kupić sportowe autko. Corvette c4 i c5 podobały mi się zawsze ale mam pewne obawy wobec auta amerykańskiej produkcji, dlatego skłaniam się raczej ku z3. Jestem ciekaw waszych opinii na temat tych samochodów, może są tu jacyś ich użytkownicy?
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1777
Re: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
Ja bym się skłaniał ku BMW, jednak to zawsze Niemiec.
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1782
Re: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
Wysoka półka kolego, nie wiem czy tu znajdziesz jakiś użytkowników. Ja jakbym miał teoretycznie do wyboru to postawił bym na Bemke.
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1786
Re: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
www.autotrader.co.uk/search/used/cars/bmw/z3/postcode/g140st/radius/1501/price-to/8000/quicksearch/true

z ta wysoka polka to bym nie przesadzal mowiac o samochodzie ktory mozna kupic za 3000


osobiscie wolal bym niemca widzialem egzemplaze ktore mialy 300 000- 400 000 mil przebiegu i dalej fajnie śmigaly wiec o czyms to świadczy. swego czasu interesowalem sie wlasnie z3 niestety ubezpieczenie i cena paliwa oraz to ze potrzebuje 5-cio miejscowego samochodu przesadziły sprawe
pampuch
Posty: 45
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/05/07 10:16 Przez pampuch.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1789
Re: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
pampuch napisał:
www.autotrader.co.uk/search/used/cars/bmw/z3/postcode/g140st/radius/1501/price-to/8000/quicksearch/true

z ta wysoka polka to bym nie przesadzal mowiac o samochodzie ktory mozna kupic za 3000


osobiscie wolal bym niemca widzialem egzemplaze ktore mialy 300 000- 400 000 mil przebiegu i dalej fajnie śmigaly wiec o czyms to świadczy. swego czasu interesowalem sie wlasnie z3 niestety ubezpieczenie i cena paliwa oraz to ze potrzebuje 5-cio miejscowego samochodu przesadziły sprawe


Myślę, ze jak kogoś stać na takie autko to i na paliwo też;]
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1794
Re: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
Myślę, ze jak kogoś stać na takie autko to i na paliwo też;][/quote]

sugerujesz ze 8-15 letni samochod ktory mozna juz za 3k wciagnac to symbol bogactwa



kupic go mozna za 3 penscje problem jest z utrzymaniem. zobacz sobie ile kosztuje ubezpieczenie sportowego bmw ile kosztuje paliwo zwarzywszy na to ze takich samochodow nie kupuje sie zeby grzybic 30mph.
na koniec jeszcze czesci a kupujac niemlody samochod trzeba to miec na uwadze. zaloze sie ze na szrotach piekielnie ciezko dostac uzywki.z amerykancem to calkiem tragedia. autor tematu jednak zapewne wie na co sie decyduje to powiem tyle ze amerykanskie auta sportowe to jest klasa ktorej ta malutka becina nie ma i ten śpiew silnika
pampuch
Posty: 45
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1806
Re: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
pampuch napisał:
Myślę, ze jak kogoś stać na takie autko to i na paliwo też;]

sugerujesz ze 8-15 letni samochod ktory mozna juz za 3k wciagnac to symbol bogactwa



kupic go mozna za 3 penscje problem jest z utrzymaniem. zobacz sobie ile kosztuje ubezpieczenie sportowego bmw ile kosztuje paliwo zwarzywszy na to ze takich samochodow nie kupuje sie zeby grzybic 30mph.
na koniec jeszcze czesci a kupujac niemlody samochod trzeba to miec na uwadze. zaloze sie ze na szrotach piekielnie ciezko dostac uzywki.z amerykancem to calkiem tragedia. autor tematu jednak zapewne wie na co sie decyduje to powiem tyle ze amerykanskie auta sportowe to jest klasa ktorej ta malutka becina nie ma i ten śpiew silnika [/quote]

Zależy, kto gdzie prcuje:P Ale wcześniej wypowiadałeś się, że wolałbyś Niemca a teraz mówisz, że lepszy Amerykaniec. Zdecyduj się kolego;]
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1821
Re: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
Oba autka fajne, chociaż BMW nie ciekawie się kojarzy, przynajmniej mi się kojarzy z dresami.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1830
Re: Bmw z3 czy Chevrolet Corvette 14 lat(a) temu  
Zależy, kto gdzie prcuje:P Ale wcześniej wypowiadałeś się, że wolałbyś Niemca a teraz mówisz, że lepszy Amerykaniec. Zdecyduj się kolego;]

mowie o przecietnej pesji robola przy 40 godzinnym tygodniu pracy

ja bym wolal niemca bo przemawia do mnie niezawodnosc natomiast amerykaniec ma wiecej klasy. kazdy kupuje sportowe auto z innych pobudek, jeden kupi bmw z3 1.9 ze 140 konikami pod maska i udaje ze ma sportowy samochod i ze jest pan a taka wersje wybral bo i paliwo i ubezpieczenie tansze, a inny kupi sobie 3.2 bo lubi szybka jazde i prawdziwe sportowe samochody.
pampuch
Posty: 45
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....
Polska obsługa prawna w Szkocji (Kredyty i finanse)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Mobi-Travel Ltd (Paczki i przewozy osób)
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...