piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół1
TEMAT: Mechanicy...???
#20175
Mechanicy...??? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Może ktoś będzie na tyle doświadczony i obiektywny i będzie mógł mi pomóc. Szukam mechanika, ale opinie słyszę różne Polacy oczywiście mówią, że lepiej polskiego fachowca, bo tańszy i lepszy. A z drugiej strony słyszę, że również kombinują i jakieś części ze złomu wkładają - no to na pewno jest taniej ;/ Ja bym chciała uniknąć skupiania się na remoncie auta non stop. Ma być zrobione porządnie, więc czy myślicie, że lepiej szkocki mechanik się sprawdzi?
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20239
Re: Mechanicy...??? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Ja jeżdżę do szkockiego mechanika i jestem zadowolony. U polaków różnie to bywa, bo są dobrzy, ale z tego co mi wiadomo to też sporo kombinują. Wszystko zależy tak naprawdę na kogo trafisz.
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20317
Re: Mechanicy...??? 7 lat(a), 10 mies. temu  
Hej! Zawsze też mam problem z wyborem mechanika. Znajomy poleca firmę Wyszomirski. Spory pakiet usług, zainteresowanie klientem. Stawiają na ciągły rozwój. Znacie może? Spójrzcie na usunięto Pozdrawiam
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/06/03 09:40 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21641
Re: Mechanicy...??? 7 lat(a) temu  
Zazwyczaj, to czego szukamy daleko może znajdywać się bardzo blisko nas. To znaczy rozejrzyjcie się po swojej okolicy, bo jest wiele sieciowych mechaników z wysoką renomą nie koniecznie polskich, którzy są na prawdę solidni i w przystępnych cenach. Ja sam korzystam ze szkockich fachowców już od wielu lat i chłopacy są na prawdę rzetelni.
Benek
Posty: 125
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21812
Re: Mechanicy...??? 6 lat(a), 6 mies. temu  
Ja mam szkockiego bardzo rzetelnego mechanika, nie naciągają i są naprawdę pomocni. Nie mogę za to powiedzieć nic dobrego o niby autoryzowanych serwisach arnolda clarka.
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22116
Re: Mechanicy...??? 5 lat(a), 6 mies. temu  
Z mechanikiem jak z dentystą czy lekarzem, trzeba po prostu trafić na swojego
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Pozostałe oferty

GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...