wtorek, 16 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół12
TEMAT: Zakup dobrego auta
#478
Zakup dobrego auta 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
na co trzeba zwrócić uwage w szkocji jak sie chce kupić auto i od kogo lepiej od Polaków ktorzy się ogłaszaja czy lepiej od szkota? komis czy bezpośrednio?
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#489
Re: Zakup dobrego auta 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
no ja bym proponował zakup od szkota bo Polacy kupuja okazje troche podrereruja i gonia wiec nie mam totalnie zaufania doaut sprzedawanych od Polaków
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#760
Re: Zakup dobrego auta 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
a oplaca sie kupic auto z aukcji?
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#763
Re: Zakup dobrego auta 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Był już taki temat zdaje się. Opłaca się pod warunkiem jak znasz się na autach na tyle by umieć ocenić na pierwszy rzut oka samochód.
Mareks
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3750
Re: Zakup dobrego auta 13 lat(a), 7 mies. temu  
A co w przypadku, gdy ktoś się kompletnie nie zna, czy można skorzystać z jakiegoś biura porad czy coś takiego?
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3758
Re: Zakup dobrego auta 13 lat(a), 7 mies. temu  
AA prowadzi takie inspekcje, mozesz tez kupic cos z dobrego komisu, np arnold clark robi przeglady samochodu i daje gwarancje.

i pokazcie mi czlowieka ktory gdy popatrzy na samochod, bedzie umial stwierdzic czy nie ma luzow w ukladzie kierowniczym?.
pampuch
Posty: 45
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3960
Re: Zakup dobrego auta 13 lat(a), 6 mies. temu  
no tak tylko z komisu auta są dużo droższe o co najmniej kilkaset funtów a jak chce się kopic auto w granicach 1000 funcików to w komisach nie ma takich
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3972
Re: Zakup dobrego auta 13 lat(a), 6 mies. temu  
jasne ja tez bym z komiu nie kupil, jest to dobre jak ktos sie nie zna zabardzo-ma pewnosc. osobiscie auto kupilem od prywatnego sprzedawcy, dobrze je sprawdzilem i cieszylem sie autem kupionym conajmniej 1000f taniej niz w komisie. natomiast aukcjie omijalbym szerokim łukiem bo to poprostu loteria jest, jest sporo ludzi zadowolonych, jest tez sporo takich co ledwie dojechali owym samochodem do domu bo przeguby chuczaly na kazdym zakrecie albo dziury w skrzyni biegow zalatano jakims silikonem czy innym syfem
pampuch
Posty: 45
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3973
Re: Zakup dobrego auta 13 lat(a), 6 mies. temu  
i fakt do 1000 funtow ciezko znalexc bo kto na taki samochod dalby gwarancje?>
pampuch
Posty: 45
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4009
Re: Zakup dobrego auta 13 lat(a), 6 mies. temu  
a jak sprawdziłeś to auto? ja jestem laikiem ale może wiesz co jest ważne i taki ktoś jak ja mógłby chociaż w części sprawdzić?
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Pozostałe oferty

Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...
polskaapteka.co.uk (Apteka i suplementy)
W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór...
Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...