piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii?
Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół1234
TEMAT: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii?
#5058
Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 5 mies. temu  
jaka firma oferuje najtańsze ubezpieczenie auta?
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5063
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 5 mies. temu  
Wejdz nahttp://www.gocompare.com i tam sobie porownaj. Jeden moj znajomy ma fully comperhensive z Tesco i jest zadowolony, ja mam u Lloyds'a i tez jestem, nie jest takie tanie jak tesco ale i tak nie jest zle. Wazne jest to ile masz lat i jak dlugo prawko, bo jesli ponizej 25 to stawki ostro ida do gory
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5078
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 5 mies. temu  
a o co chodzi z tymi rodzajami bo tutaj są trzy fully comperhensive czyli że co to jest jak AC z OC a reszta jak OC czy jak?
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5095
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 5 mies. temu  
Trzy? To nawet niewiedzialem, myslalem ze dwa. Najtansze jest third part(fire and theft) czyli podstawowe ubezpieczenie powiedzmy ze oc, z dodatkiem ubezpieczajacym samochod od kradzierzy i podpalenia. Do tego moozesz sobie dokupic bajery typu roadside assistance itp, to juz zalezy od ciebie. Przewaznie tak jest ze oferuja ci to tuz przed sfinalizowaniem polisy. Zadnuch trickow przy tym nie ma, poprostu musisz zaznaczyc to co chcesz i tyle. Drugie do (full) comperhensive, czyli ac+oc. Pokrywa wymiane szyb, malowanie i inne naprawy. Przy full comp wazne jest zeby poprosic o zredukowanie excess fee do zera, ubezpieczenie jest wtedy ciut wyrzsze ale wiem z doswiadczenia ze szybe stracic latwo jadac samochodem a majac normalna oplate za excess czylo 200 funtow bedzie to znaczyloze za szybe zaplacisz puerwsze 200 wartosci a reszte pokryjeubezpieczyciel.Majac excess 0 placisz tylko 70, co jest wazne bo szyba do polonp, kosztuje w tymkraju ok 300, wiec oblicz sobie korzysci. Za dodatkowe pieniadze mozesz dostac tematy typu samochod zastepczy, cholowanie i dowozke do domu lub wskazanego garazu n aterenie uk itp. Dop tego zarowno jedno jak i drugie powinno ci dac darmowe ubezpieczenie samochodu na teren unii europejskiej na okers conajmnioej 30 dni. Polecam lloyds tsb car insurance. Jest troche rdozszy niz ini ale roznice nie sa tak duze, do tego sa wmiare bezproblemowi. Co jeszcze powinienes wiedziec to: 1 rok znizki w ubezpieczeniu to posiadanie jednego ubezpieczonego samochodu przez rowny rok. Jesli sprzedasz po 11,5 miesiacach to ci roku nie zalicza.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5176
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 5 mies. temu  
ale jeżeli szyby nie zbijesz to 200 funtów (albo i więcej zależy ile doliczą do tego ubezpieczenia) masz w kieszeni? moi znajomi wzięli to drugie czyli od spalenia,kradzieży i dobrali do tego oddzielnie ubezpieczenie szyb za chyba 60 funtów

Sprawdzam na różnych stronach i różne ceny ubezpieczeń mi wszędzie wychodzą strange
XXX

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6934
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 3 mies. temu  
Szkoda, że traz nie uwzględniają zniżek na ubezpieczenie z innego kraju. Musiałam zabulić za ubezpieczenie kupe kasy. Ech bolało...
sambor75
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7038
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 3 mies. temu  
Jak nie?Jesli masz odpowiednie papiery a do tego przetlumaczone to powinni, a raczej musza. Jesli mialas zabulic duzo to sprawdz tesco car insurance. Bylem trzy lata z lloydsie i jak mi teraz dopieprzyli cene za przedluzenie (doszedl mi trzeci rok no claims) polisy to wymielklem. Ucieklem do tesco i dostalem £160 taniej.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7140
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 3 mies. temu  
mi w Tesco wcale nie wyszło najtaniej a najkorzystniejsza cene dali mi w ecar insurance
Mr Weed

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7159
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 3 mies. temu  
Aile masz lat iile znizek i jakie auto bo to tez robi. Ubezpieczenie polo 05 z uwzglednieniem 3 lat no claims wyszlo mi £280 wiec jest ok. Moglbym to moze dostacze £20-30 taniej z jakiejs firmy X, ale tak naprawde to nawet nie wiadomo co to za firma i czy bedzie od kogo brac odszkodoanie wrazie wypadku.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7269
Re: Najtańsze ubezpieczenie auta w Wielkiej Brytanii? 13 lat(a), 2 mies. temu  
tak jakby tesco dawalo ci pewna gwarancję - w tesco też są chyba rózne opcje i ta najniższa jest totalnie do dupy a to jaki mam model samochodu ile mam lat to są czynniki które wpływaja na wysokośc ubezpieczenia wszędzie
Mr Weed

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Pozostałe oferty

MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
bon prix Bon prix
Bon prix to największy Dom Sprzedaży Wysyłkowej w Polsce...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....