czwartek, 02 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: West - Glasgow & Lanarkshire... - Glasgow, North Lanarkshire (Motherwell), South Lanarkshire (Hamilton, East Kilbride), Renfrewshire (Paisley), North Ayrshire (Irvine), East Ayrshire (Kilmarnock), South Ayrshire (Ayr), East Dunbartonshire (Kirkintilloch), West Dunbartonshire (Dumbarton, Clydebank), Argyll and Bute (Lochgilphead), East Renfrewshire (Giffnock), Inverclyde (Greenock) i okolica...
W dół1
TEMAT: Rasizm w stosunku do Polaków
#254
Rasizm w stosunku do Polaków 14 lat(a), 2 mies. temu  
Czy spotkaliście się z prześladowaniem ze strony Szkotów tylko dlatego, że jesteście Polakami, bo ja niestety tak i to u swojego pracodawcy. Zatrudniał kilku obcokrajowców, w tym Pakistańczyków i Afrykanerów, ale miał jakiś wyraźny uraz do Polaków. Tragedia, odeszłam z tamtąd po miesiącu.
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#263
Re: Rasizm w stosunku do Polaków 14 lat(a), 2 mies. temu  
ja tam sie jeszcze nie spotkałem z jakimiś atakami na mnie czy to znajomych jesli chodzi o rasizm ze strony szkotów - sądze ze sa to przypadki jakies skrajne. W polsce tez mozna spotkac ludzi o roznym usposobieniu do rosjan, ukraincow itp
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#268
Re: Rasizm w stosunku do Polaków 14 lat(a), 2 mies. temu  
ogólnie w szkocki nie jest zle w tym wzgledzie i zgadzam sie z przedmówca - wszedzie znajda sie tacy komu co sie cos nie podoba
krystian
Administrator
Posty: 435
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#277
Re: Rasizm w stosunku do Polaków 14 lat(a), 2 mies. temu  
Myślę, że znacznie gorzej pod tym względem jest np. w Anglii.
radek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#298
Re: Rasizm w stosunku do Polaków 14 lat(a), 2 mies. temu  
Potwierdzam, pracowałem wcześniej w Anglii i tam to faktycznie jest problem, a tutaj się jeszcze z tym nie spotkałem.
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Pozostałe oferty

GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
polskaapteka.co.uk (Apteka i suplementy)
W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór...
Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...