niedziela, 28 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Kto to jest Soukayna Karmah
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Kto to jest Soukayna Karmah
#11491
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 12 lat(a), 4 mies. temu  
heheh może musisz się bardziej "wypolerować?" ))
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11801
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ale czy takiej osoby nie warto od razu wykasować przecież wiadomo co robi
Przemysław

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12148
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 12 lat(a), 3 mies. temu  
sophia napisał:
A może dziewczyna jest samotna i potrzebuje towarzystwa?

Wypisując nic nie mówiące wiadomości do kogo popadnie? chyba nie
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12154
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 12 lat(a), 3 mies. temu  
Pytanie kto za tym stoi. Robot to to nie jest, bo one moga co najwyzej posty wysylac jak stronka nie jest wlasciwie chroniona, ale to jakis pieprzony spamerski syf typu "mam pare rozebrane fotografia i bardzo chce zebys je zobaczyc ale nie moge z tutaj. Jak mi napiszesz swojego adres e-mail ja ci je przyslac bo ty fajny jestes", hahaha. Ostatnio tez cos takiego na naszej klasie idzie. Ktos mi przyslal wiadomosc ze jeden z moich znajomycj "jej" powiedzial ze ja taki fajny jestem, ale ona byc tutaj tylko czasem itp......
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12163
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 12 lat(a), 3 mies. temu  
Na POLEMI jest zabezpieczenie - ileś wiadomości dziennie można tylko wysłać więc z czasem komuś sie znudzi a tak to będzie musiał codziennie wchodzić
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13933
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 11 lat(a), 11 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Pytanie kto za tym stoi. Robot to to nie jest, bo one moga co najwyzej posty wysylac jak stronka nie jest wlasciwie chroniona, ale to jakis pieprzony spamerski syf typu "mam pare rozebrane fotografia i bardzo chce zebys je zobaczyc ale nie moge z tutaj. Jak mi napiszesz swojego adres e-mail ja ci je przyslac bo ty fajny jestes", hahaha. Ostatnio tez cos takiego na naszej klasie idzie. Ktos mi przyslal wiadomosc ze jeden z moich znajomycj "jej" powiedzial ze ja taki fajny jestem, ale ona byc tutaj tylko czasem itp......

Jak to kto? Rosja jak za wszystkim innym
Przemysław

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13937
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 11 lat(a), 11 mies. temu  
Hehhh. Puitn i Tusk si edogadali i teraz szukaja przyjaciol na forum...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13942
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 11 lat(a), 11 mies. temu  
Oni przyjaciół nie szukają ich jedyna metodą jest straszenie ale za to nasz prezydent lubi rozmawiać więc to raczje może Komorowski
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13951
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 11 lat(a), 11 mies. temu  
Komorowski jedyne co może to sobie pogadać. Ja osobiście uważam ze ten gość to jedynie marionetka na usługach Tuska, podobnie jak poprzedni prezydent Rosji. Putin nie mógł zostać na trzecia kadencje to posadził na tronie figuranta który przetrzymał mu miejsce przez 4 lata żeby zachować pozory rosyjskiej demokracji
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13977
Re: Kto to jest Soukayna Karmah 11 lat(a), 11 mies. temu  
No właśnie. W Polsce niby prezydent jest ważny a w praktyce co on może?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Pozostałe oferty

Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...
alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...