sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Koniec niezależnej telewizji w Polsce
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Koniec niezależnej telewizji w Polsce
#12709
Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 2 mies. temu  
No to będzie problem. Lista wyrzucili z Wprostu i ma zostać prezesem telewizji publicznej będziemy mieć dwa TVN w Polsce i gdzie tu odpolitycznienie telewizji kiedy Lis otwarcia mówi o sympatii do PO i nienawiści do PiS?
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12743
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 2 mies. temu  
Szczerze, to chyba przestanę oglądać te programy!
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12749
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 2 mies. temu  
a ja moze nie na temat napisze ale mam pytanie .Jesli jestem tu w Anglii i place tv to musze placic tez w Pl. jesli mnie tam nie ma,dziekuje i pozdrawiam
Bozena
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12759
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 2 mies. temu  
Dlaczego my, polska emigracja martwimy sie o to w czyich rekach jest polska telewizja. My ktorzy pare lat temu wyjechalismy z polski bo tak bylo wygodniej?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12886
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 2 mies. temu  
Bozena napisał:
a ja moze nie na temat napisze ale mam pytanie .Jesli jestem tu w Anglii i place tv to musze placic tez w Pl. jesli mnie tam nie ma,dziekuje i pozdrawiam

Jeśli cie nie ma to nie płacisz.


do Szkot_77

Bo w przeciwieństwie co do niektórych co już chcieliby się nazywać McSzkot nie są mi obojętne losy Polski...
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13027
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
szkot_77 napisał:
Dlaczego my, polska emigracja martwimy sie o to w czyich rekach jest polska telewizja. My ktorzy pare lat temu wyjechalismy z polski bo tak bylo wygodniej?


Ludzie się martwią o takie rzeczy bo Polska to kraj który bez względu na wszystko liczy kasę i pobiera ją nie patrząc na nic innego. Możesz nawet nie życ, abyś płacił
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13031
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Co Wy to wymyslacie? Ogladacie w ogole polska tv? Lis teraz bedzie w Newsweeku, zadnej tam publicznej
emcia
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13133
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Z ta publiczną najwyrażniej była plotka i fakt został naczelnym newsweeka - odetchnąłem z ulgą
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13186
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
To publiczna telewizja może być niezależna ?
Wogóle, co to takiego niezależne media, bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
Pawel

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13196
Re: Koniec niezależnej telewizji w Polsce 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Publiczna nigdy nie była niezależna no bo wiadomo kto jest właścicielem TVP dziwi mnie bardziej to że prywtne telewizje nie są niezależne a tylko optują za jedna polityczna grupą pytanie nasuwa się proste czy mają coś w zamian?
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Pozostałe oferty

ebookers.com ebookers
Wyszukiwanie i rezerwacje połączeń lotniczych,...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...