niedziela, 05 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Temat dla aktywnych forumowiczów :)
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Temat dla aktywnych forumowiczów :)
#13122
Temat dla aktywnych forumowiczów :) 12 lat(a), 2 mies. temu  
Pewnie mało kogo zainteresuje ten wątek ale jego przeznaczenie też nie jest dla wszystkich omawiać w nim będziemy różne szczegóły aktywności w tym wzajemną rywalizację hehehe :PP
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13134
Re: Temat dla aktywnych forumowiczów :) 12 lat(a), 2 mies. temu  
mora_nova napisał:
Pewnie mało kogo zainteresuje ten wątek ale jego przeznaczenie też nie jest dla wszystkich omawiać w nim będziemy różne szczegóły aktywności w tym wzajemną rywalizację hehehe :PP

Łeee...temat zainteresował ale dalej nie znajduę tu nic ciekawego. Chyba, że ktoś coś na patelnie wrzuci. Bo ja już zacząłem kilka wątków ale ich atrakcyjność nie przyciągnęła zbyt wielu chętnych




ps. do szkotka: czy ty aby nie masz inicjałów J.R? Bo znam takiego jednego i tak samo jak ty rzuca się jak wsza na grzebieniu
Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/03/03 14:08 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13138
Re: Temat dla aktywnych forumowiczów :) 12 lat(a), 2 mies. temu  
Powinnismy tez dodac ze we wspolnej dyskusji - rywalizacji powinna nas cechowac toleranca oraz szacunek do pogladow naszych oponentow pani Marto...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13180
Re: Temat dla aktywnych forumowiczów :) 12 lat(a), 2 mies. temu  
Nie wspominałam o tym bo to oczywiste
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13206
Re: Temat dla aktywnych forumowiczów :) 12 lat(a), 2 mies. temu  
A tak poza tym do wyglada ze temat dla trzech utworzylas. No moze jeszcze M.M. sie dolaczy, a jak bys w tytule cos o mojej walce lub swiadkach jehowy dodala to moze i szkotek by doskoczyl, hahaha
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13219
Re: Temat dla aktywnych forumowiczów :) 12 lat(a), 2 mies. temu  
Utworzyłam to w sumie żeby nie zaśmiecać innych wątków sprawami wspólnej rywalizacji. A każdy temat nie musi być dla wszystkich może też być polem do dyskusji między 2 i 3 osobami - nie ma w tym żadnego problemu
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13227
Re: Temat dla aktywnych forumowiczów :) 12 lat(a), 2 mies. temu  
mora_nova napisał:
...może też być polem do dyskusji między 2 i 3 osobami - nie ma w tym żadnego problemu
Nio to zobacz. Tematy z cyklu swiadkowie jehowy, ja Ophin i szkotek, tematy z cyklu polowanie na radykalow ja ophin i szkotek, tematy polityczne typu wojna o wolnosc iraku lub kogokolwiek ja i M.M., darmower rozmowy do polski Lola spam
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13261
Re: Temat dla aktywnych forumowiczów :) 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
I o to mi własnie chodzi że nie każdy wątek zainteresuje innych ludzi tak samo jest z tym tematem. Albo ktoś nie ma nic do powiedzenia bo nie ma swojego zdania w temacie o Iraku albo nie interesuje kogoś
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

Kursy na wózki widłowe (Szkoły i kursy)
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...