wtorek, 07 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1234567
TEMAT: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy
#13623
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
Nie musiałam klikać bo we wstępie do informacji są podane najważniejsze info ale wiem o co ci chodzi że ludzie czytając informacje sami napędzają spirale medialnego szumu tak?
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13640
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
Pawel napisał:
szkot_77 napisał:
Ale to nie tylko hieny medialne za to trzeba winic.. Spoleczenstwo pragnie krwi.. Spoleczenstwo domaga sie glowy tej kobiety. Gdyby nikt tego nie czytal, przestali by o tym pisac.

Wiesz podzielam Twoją opinię, ale czy nie uważasz, że zajrzałeś tutaj właśnie z powodu tej sensacji ? Nie można mieć pewności, że większość przeglądających WP nie kieruje się podobnymi przesłankami, a tylko 10 najbardziej zaślepionych pluje na forach pod newsami. Nie jestem pewien czy to społeczeństwo pragnie krwi, czy my wszyscy nie szukamy czegoś drastycznego, oburzającego.

Nie nie zajrzalem. Jesli chcesz zobaczyc dlaczegozajrzalenm tp przeczytaj mojego pierwszego posta w tym temacie..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13654
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
Ta matka jest tak niedojrzała osobą że dziwie się jej męzowi bo wygląda i wypowiada się w miare normalnie że dalej z nią jest
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13713
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
Jednak będzie rozwód ale czy ta cała sytuacja nauczy czegoś matkę czy dalej będzie brnęła w jakiś chore historię? wydaje mi się że tacy ludzie się nie zmieniają...
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13716
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
No to super ze bedzie... Jak wrazie medialny zgielk wokolo tego zgarzenie niedaj borze oslabnie to bedzie mozna pociagnac dalej temat sprawy rozwodowej nie? Szkoda tylko ze sady rodzinne w polsce dzialaja ze drzwiami zamknietymi i nie bedzie mozna z tego zrobic live show.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13730
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
szkot_77 napisał:
No to super ze bedzie... Jak wrazie medialny zgielk wokolo tego zgarzenie niedaj borze oslabnie to bedzie mozna pociagnac dalej temat sprawy rozwodowej nie? Szkoda tylko ze sady rodzinne w polsce dzialaja ze drzwiami zamknietymi i nie bedzie mozna z tego zrobic live show.

Może ukryta kamera ? Potem wyciek nagran, poszukiwanie winnego .. hmm i czytelników mamy na następne lata zapewnionych ...
Pawel

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13738
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
Rozwód? dzisiaj wyczytałem że oni są ze sobą i w Warszawie mają kręcić film o sobie
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13748
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
Michał Michałowski napisał:
Rozwód? dzisiaj wyczytałem że oni są ze sobą i w Warszawie mają kręcić film o sobie
Ale miejmy nadzieje ze przynajmniej w 3D
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13754
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
szkot_77 napisał:
Michał Michałowski napisał:
Rozwód? dzisiaj wyczytałem że oni są ze sobą i w Warszawie mają kręcić film o sobie
Ale miejmy nadzieje ze przynajmniej w 3D


Banderas ma zagrac Rutkowskiego ...
Pawel

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13764
Re: Nowe doniesienia w sprawie śmierci Magdy 12 lat(a) temu  
Banderas jest za cienki mysle. Ja bym obsadzil w tej roli jakiegos twardziela. Dolph lundgren np.... Chociaż to miesniak.. Ktos inteligentnie wygladajac... Tommy Lee Jones moze....
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234567
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Pozostałe oferty

P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Express Bus (Paczki, przewóz osób)
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...