piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Wakacje
#13696
Wakacje 12 lat(a) temu  
Jakie wycieczki i gdzie są w miarę w przystępnych cenach w okresie czerwiec, lipiec?
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13701
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
freedom napisał:
Jakie wycieczki i gdzie są w miarę w przystępnych cenach w okresie czerwiec, lipiec?
Zawsze jest ocja ze mozesz zaplanowac cos samemu zamiast kupowac wycieczke. Gdzie napewno nie to do polski w tym czasie bo przeloty drogie
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13711
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
najlepiej wybrać się maj-czerwiec albo wrzesien-pażdziernik
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13720
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Pole Namiotowe Lazurowe w Chłapowie. Co prawda Twoj target to europa, w domysle pewnie jakis zagraniczny kraj , jednak ja polecam sprawdzone polskie miejsce. Wybieram się całą rodziną, wydaje mi się, że skoro będziemy już mieć kilka dni na spędzenie czasu od rana do wieczora razem, to trzeba go jak najlepiej wykorzystać a byliśmy tam już rok temu. Planujemy zwiedzić trójmiasto i atrakcje Płw.Helskiego. Kiedys nacielam sie podczas korzystanie z ofert biur podrozy takze wole zalatwiac wszystko na własna reke. Zdjecia z Lazurowe w Chłapowie znajdziesz w internecie. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze pomoglam choć troszeczkę.
HannaModzelewska
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13722
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
Perespektywa zwiedzenia trojmiasta jest calkiem obiecujaca, hcociarz tak naprawde w Gdyni jest niewiele, Sopot to sopot i jest tyle samo co w Gdyni al;e za to 5 razy drozej. Za to gdanska starowka.... No to juz jest cos..... Chociarz ja przyznam szczerze ze mi sie mazy wyprawa z aparatem na tereny stoczni gdanskie.. Moze kiedys sie uda..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13731
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
szkot_77 napisał:
Perespektywa zwiedzenia trojmiasta jest calkiem obiecujaca, hcociarz tak naprawde w Gdyni jest niewiele, Sopot to sopot i jest tyle samo co w Gdyni al;e za to 5 razy drozej. Za to gdanska starowka.... No to juz jest cos..... Chociarz ja przyznam szczerze ze mi sie mazy wyprawa z aparatem na tereny stoczni gdanskie.. Moze kiedys sie uda..
To są dane aktualne? Bo za moich czasów to w Gdyni było do zwiedzania kilka atrakcji:
-Błyskawica,
-Dar Pomorza,
-Oceanarium
-spacer do Orłowa przy klifach,
-wieża widokowa pod Witominem
-czasem otwarte muzeum wojskowe
-bulwar i must see Kamienna Góra
Sopot;
-molo (wciąż bardzo długie)
-monciak,
-Opera Leśna,
-Krzywy Dom,
-Łysa Góra,
-Łazienki (podobno już odnowione)
Gdańsk;
-starówka z Długą, Szeroką, Motławą, Wieżą Jacek i Żurawiem
-forty
-Westerplatte
-stocznia
ect.
Odnośnie cen; to chociaż jestem z Gdyni wolałem Sopot bo...ceny porównywalne a klimat w kurorcie o niebo lepszy. Gdańska zbytnio nie znam ale nigdy cenowo bardzo nie odbiegał. Jedynie drogie są bilety komunikacji miejskiej; by z Gdyni dostać się do kumpla do Wrzeszcza musiałem wydać 50zeta od łba.

Pozdro,

Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/04/20 16:18 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13742
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
Poleciałabym sobie na Majorkę albo na kanary. A najlepiej to wszędzie gdzie jest ciepło i są plaże
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13747
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
kacha napisał:
Poleciałabym sobie na Majorkę albo na kanary. A najlepiej to wszędzie gdzie jest ciepło i są plaże
Lub gdziekolwiek w Hiszpanii... Tam zawsze jest cieplo. Bylem dwa razy,raz na poczatku maja na poludniu kraju - temperatura maxymalna 35 stopni, raz w barcelonie w drugiej polowie pazdziernika okolo 25 stopni wiec mysle ze calkiem niezle..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13756
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
Hmmm słyszałam że można znalesc tanie wycieczki. Tyle że póki co jakoś ich nie widzę cena minimalna za 3 osoby to ponad 1000 fontów- buuuu;(
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13758
Re: Wakacje 12 lat(a) temu  
Uwielbiam Sopot i spacery po Monciaku, aż na molo.
Gdynia ma klimat, którego ja bardzo nie lubię, ale dla niektórych jest to najpiękniejsze z 3ech miast. Ja bym powiedział, że to takie "tanie" lata 30-ste. Ale co kto lubi. Gdańsk jest ładny, ale jak dla mnie jakiś taki zaniedbany. I te wieczne remonty. Właściwie tylko Długa i Dwór Artusa .. ( byłem w Gdańsku dziesiątki razy i nigdy nie byłem we Dworze Artusa ... może dlatego, że zwykle trafiałem tam późnym wieczorem i raczej z nastawieniem na wizyty w pubach ;P ).
Pawel

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Pozostałe oferty

RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
Higher Nature Higher Nature
Higher Nature jest znaną brytyjską marką specjalizującą...