piątek, 17 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Szkoły podstawowe??
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Szkoły podstawowe??
#15970
Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Mój syn idzie teraz do pierwszej klasy, został już zapisany no, ale teraz trzeba czekać aż do jakiegoś spotkania ażeby dowiedzieć się coś więcej. Czy może mi ktoś, kto jest już obyty z tym tematem napisac coś więcej, jak to wszystko wygląda itd. Czy mogę być spokojny o syna i czy będzie zapewniona należyta opieka?
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15972
Re: Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Obawiac sie nie ma czego. Spotkanie to raczej wybieg marketingowy majacy na celu pokazac jak dobra jest szkola i wszystkie jej pozytyway a takrze przekonac rodzicow potencjalnego ucznia ze dokonali slusznego wyboru. A czego sie obawiac? Wiadomo, jak w kazdej szkole sa "elementy marginalne" ktorych odsetek przypadajacy na jednego ucznia zalezy oczywiscie od tego gdzie jest ta szkola i jaka jest duza bo wiadomo ze jesli jest pare setek dzieciakow to trudniej jest je upilnowac. Rozwiazaniem mogla by byc szkola katoicka. Te z reguly sa miejsze pod wzgledem ilosci uczniow wiec jest, powiedzmy, wieksza kontrola nad tym co sie tam dzieje.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15991
Re: Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 3 mies. temu  
Oprócz mundurków wydaje mi się, że wszystko jest jak w polskich szkołach. Zebrania, regułki co i jak i za ile więc ja bym byl spokojny i czekał po prostu na spotkanie
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16083
Re: Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Moją córka też idzie w tym roku do szkoły i chyba ja z żoną bardziej się stresuję niż ona sama. Jakieś rady dla laików?
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16089
Re: Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Bolek napisał:
Moją córka też idzie w tym roku do szkoły i chyba ja z żoną bardziej się stresuję niż ona sama. Jakieś rady dla laików?
Po pierwsze nie ma sie czym stresowac. Po drugie dobrym rozwiazaniem wydaje sie byc szkoła katolicka (chociarz mi osobiscie wrogie to to ideologicznie ). Jedyny wydatek to komplet ubrań do szkoly. Sweterek, krawat, koszuka spodnie/spodnica. EWwentualnie kurtka lub polar w kolorach szkoly ale to juz jak kto chce. Nie trzeba przeznaczac trzech wyplat na ksiazki , zeszyty i inne pomoce. Szkola zapewnia wszystko zaczynajac na gumce i olowku a konczac na potrzebnych pomocach naukowych. To wszystko.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/03/01 18:34 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16133
Re: Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Jak to nic nie trzeba prócz ubrań, chyba wiążą się ze szkołą jakieś dodatkowe wydatki? A jeśli chodzi o szkołę katolicką to też właśnie do takowej pójdzie. Myślę, że będzie dobrze
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16134
Re: Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 2 mies. temu  
Raczej nie. Jedyne co to najwyzej oplata za obiady w szkole lub okazyjnie pare funtow za cos. Nic wiecej.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16200
Re: Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
szkot_77 napisał:
Raczej nie. Jedyne co to najwyzej oplata za obiady w szkole lub okazyjnie pare funtow za cos. Nic wiecej.


To super, dzięki Mam nadzieję, że jakoś to przeżyjemy
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16218
Re: Szkoły podstawowe?? 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Zazwyczaj to rodzice bardziej się stresują niż same pociechy, ale powiedzmy, że to to samo co przedszkole Więc trzeba uzbroić się same dobre myśli
różyczka
Posty: 135
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16421
Re: Szkoły podstawowe?? 10 lat(a), 11 mies. temu  
Czy ktoś się może orientuje gdzie w Glasgow mogę naszyć loga na mundurki szkolne? Słyszałam, że jest jakiś specjalny sklep.
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...