piątek, 17 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






debet lloyds
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: debet lloyds
#16938
debet lloyds 10 lat(a), 7 mies. temu  
Witam, ponad 3 lata temu pracowałem na wakacjach w Anglii. Posiadałem konto clasic w banku lloyds , konto z tego co pamiętam było bezpłatne,rownież wiem że nie miałem ustawionego na nim debetu. Wyjeżdżając nie zamykałem konta gdyż czekałem jeszcze na przelew od pracodawcy który miałem już odebrać w polsce. Po jakimś okresie gdy otrzymałem ostatni przelew zobaczyłem że na moim koncie pojawiało się co tydzień 20 funtów więc wyciągałem te pieniądze i tak przez 4tygodnie , po jakimś czasie znajomi informowali mnie że do domu w anglii przychodzą listy z banku , po okresie kilku miesięcy listy dotarly do mnie do polski ,okazlo sie ze wszedlem na debet, gdy chcialem sie zalogowac online konto bylo chyba juz zawieszone lub usuniete, niedlugo planuje wyjazd do uk na stale.

Czy po 3 latach bank bedzie chcial wyciagnac jakies konsekwencje ? Jakim cudem moglem wejsc na debet skoro nie prosilem o to przy zakladaniu konta? nie znalem dobrze jezyka , nie wiedzialem skad te pieniadze... na konto online rowniez nie moglem wejsc po kilku miesiacach od powrtou do polski.
Prosze o jakies rady jakie konsekwencje tego nieumyslnego wejscia na debet moga mnie spotkac?
majkel89
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16974
Re: debet lloyds 10 lat(a), 6 mies. temu  
Jeżeli faktycznie wszedłeś na debet to lepiej jest spłacić go jak najszybciej bo inaczej będą doliczać ci odsetki, a tego bys nie chciał. Przybyszewskim skontaktuj się z bankiem bo tak to niczego nie załatwisz, a sprawa będzie toczyła się poza twoimi plecami.
Kacperek
Posty: 145
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17020
Re: debet lloyds 10 lat(a), 6 mies. temu  
Moja koleżanka kiedyś wypłaciła pieniądze z konta i nie wiedziała, że weszła na debet bo na koncie nie pokazało jej rozdzielności miedzy jej realnymi pieniędzmi, a tymi dodatkowymi na pożyczkę. Dostala list z banku z informacją o zadłużeniu i musiała jeszcze odsetki opłacić ;/ Trzeba uważać bo nie które banki wykorzystują takie sytuacje.
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17057
Re: debet lloyds 10 lat(a), 6 mies. temu  
Wszystko da się załatwić w banku.
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17097
Re: debet lloyds 10 lat(a), 6 mies. temu  
Na początku jak tu przyjechałam to wszyscy znajomi polecali mi lloyds i założyłam sobie konto, ale ciągle coś gmatwali i szybko je zamknęłam
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...