poniedziałek, 13 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Narty i snowboard
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Narty i snowboard
#17540
Narty i snowboard 10 lat(a), 4 mies. temu  
Czy to prawda, że na snowboardzie jeździ się łatwiej? Na nartach już jeździłem, ale zastanawiam się nad spróbowaniem czegoś innego. Miał może ktoś styczność z jednym i z drugim dla porównania?
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17547
Re: Narty i snowboard 10 lat(a), 3 mies. temu  
Na snowboardzie jeździ się trudniej ale jazda sprawia dużo więcej radości niż na nartach ( przynajmniej dla mnie). Nie zaczynaj nauki bez kasku i ochraniacza na plecy, bo po kilku upadkach zniechęcisz się. Zaczynaj naukę na prawie płaskim stoku, na którym wolno będziesz posuwał się w dół, skręcając za pomocą przenoszenia środka ciężkości (pochylając się) do przodu i do tyłu. Na desce nie da się zwolnić jak na nartach za pomocą "pługu". Trzeba ostro przycinać w lewo i w prawo aby zwolnić co jest trudne w wąskich miejscach. Najtrudniejsze to chyba wjechać na desce na wyciągu orczykowym. Powodzenia
andypolo
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17580
Re: Narty i snowboard 10 lat(a), 3 mies. temu  
Pośmigał bym sobie teraz na nartach. Trzeba pomyśleć o wyskoczeniu na kilka dni do Polski Więc narty polecam, a na snowboardzie nie jeździłem.
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17608
Re: Narty i snowboard 10 lat(a), 3 mies. temu  
Mi narty wystarczają w zupełności Pamiętam jak po pierwszym zjeździe miałem śmieć w oczach Ale warto było!!!
Benek
Posty: 125
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17666
Re: Narty i snowboard 10 lat(a), 2 mies. temu  
W W. Brytanii też jest śnieg tylko w górach, ale da sie pojeździć Może zamiast jechać specjalnie do Polski gdzie już jest coraz cieplej i śniegu już nie ma tak dużo to może warto skorzystać z tutejszych miejsc Ha no i ile czasu można zaoszczędzić
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
Kursy na wózki widłowe (Szkoły i kursy)
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...