sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jakim kurierem przesyłacie paczki?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Jakim kurierem przesyłacie paczki?
#18257
Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Piszę do was, aby dowiedzieć się jakiej firmy kurierskiej używacie do przesyłania paczek do i z Polski? Tydzień temu po raz 1-szy i OSTATNI użyłam serwisu EUROPAKA,która to z kolei używa serwisu DPD-czyli ogromnej firmy kurierskiej. Data odebrania paczki z Polski była wyznaczona na 18.08..nadal nikt paczki nie odebrał, a Pan z europaki rozklada rece, mówiąc ze on nie ma na to wplywu i podaje mi numer do kuriera..ktory to nie odbiera telefonu. Dodam, ze aby skorzystac z serwisu europaki to trzeba wniesc oplate online przed przyjazdem kuriera.. no płać a potem płacz.. nadal czekam na odbiór...ciekawe kiedy wreszcie się zglosza..;/
Ania_36
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18280
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Ja przesyłałam jakas angielska firma, ale niestety nie pamiętam jaką i doszła bez problemu, a do tego zapłaciłam chyba około 20 funtów. Trzeba uważac, bo teraz tyle tych firm jest, ze nie wiadomo ktora wybrac.
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18310
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Ja zawsze szukam kuriera przez ta strone (usunięto)

Maja bardzo duzy wybor kurierow i rodzajow przesylek.
Mozna tam placic paypalem.
grazk
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/11/27 12:23 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18329
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Teraz jest tylu tych kurierów na rynku i to w podobnych cenach, że nie wiadomo którego wybrać Wszyscy działają podobnie także nie wiem czy poza cena ma coś jeszcze znaczenie ;/
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18649
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Ostatnio słyszałam pozytywne opinie o stronie globport.com i chyba sama spróbuję wysłać u nich paczki, bo z ostatnich kurierów nie byłam zadowolona.
LilLily
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18653
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
LilLily, a ty co robisz reklamę tej firmie przesyłkowej, bo juz jeden wątek zalożyłaś na ten temat?? Z reklamą to chyba gdzie indziej powinnaś się udać. A odpowiadając na twoje pytanie co do samej firmy to nigdy o niej nie słyszałem. Teraz potworzyło się tyle małych firm kurierskich, że trzeba uważać, bo nigdy nie wiadomo jakie ktoś ma zamiary ;/ Nadziać jest się łatwo, gorzej znaleźć jakąś naprawdę rzetelną firmę.
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18662
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
LilLily napisał:
Ostatnio słyszałam pozytywne opinie o stronie globport.com i chyba sama spróbuję wysłać u nich paczki, bo z ostatnich kurierów nie byłam zadowolona.
Polecam pana Henia
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18663
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Na terenie wielkiej Brytanii Royal Mail tylko i wylacznie. Ty decydujesz kiedy i jak wysylasz a ceny zasadniczo takiejek wszyscy inni. Ktos mi kiedys polecil interparcel. Mialem tego uzyc do szybkiej wysylki towaru sprzedanego na ebay. Wszystko niby ok, tylko ze kazali mi siedzeic i czekac na kuriera co nie jest latwe a jak zadzwonilem na cust service to powiedzieli mi ze nic sie nie da zrobic i jedyne co mi moga podac to time slot jest miedzy 7am a 9 pm i oni nie wiedza kiedy dokladnie a z kurierem nie maja kontaktu wiuec jak przyjdzie to bedzie. Potem jeszcze robiła łachę ze ze ma oddac pienidze, tak wiec z pewnosscia nie polecam.
A co do firmy globport.. Skoro nie stac ich na reklame i lataja po portalach polonijnych wklajajac tego typu komentarze???? Jak jakosc uslug jest u nich na tym samym poziomie co promocja...
....to co tu duzo mowic...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18713
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 4 mies. temu  
I tu się z Tobą zgodzę. Wszystkie te male firmy kurierskie i tak korzystają z dużych firm przewozowych i nie jako są tylko pośrednikiem wiec jak cos sie stanie to szukaj wiatru w polu.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18719
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Ja korzystam z przesyłarka.pl też wozi DPD zazwyczaj ok tygodnia idzie paczka z polski opłata ok 17Ł
justyna66615
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Księgowość i doradztwo)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...
Kursy na wózki widłowe (Szkoły i kursy)
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z...