środa, 01 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jakim kurierem przesyłacie paczki?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Jakim kurierem przesyłacie paczki?
#18257
Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Piszę do was, aby dowiedzieć się jakiej firmy kurierskiej używacie do przesyłania paczek do i z Polski? Tydzień temu po raz 1-szy i OSTATNI użyłam serwisu EUROPAKA,która to z kolei używa serwisu DPD-czyli ogromnej firmy kurierskiej. Data odebrania paczki z Polski była wyznaczona na 18.08..nadal nikt paczki nie odebrał, a Pan z europaki rozklada rece, mówiąc ze on nie ma na to wplywu i podaje mi numer do kuriera..ktory to nie odbiera telefonu. Dodam, ze aby skorzystac z serwisu europaki to trzeba wniesc oplate online przed przyjazdem kuriera.. no płać a potem płacz.. nadal czekam na odbiór...ciekawe kiedy wreszcie się zglosza..;/
Ania_36
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18280
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Ja przesyłałam jakas angielska firma, ale niestety nie pamiętam jaką i doszła bez problemu, a do tego zapłaciłam chyba około 20 funtów. Trzeba uważac, bo teraz tyle tych firm jest, ze nie wiadomo ktora wybrac.
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18310
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Ja zawsze szukam kuriera przez ta strone (usunięto)

Maja bardzo duzy wybor kurierow i rodzajow przesylek.
Mozna tam placic paypalem.
grazk
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/11/27 12:23 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18329
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Teraz jest tylu tych kurierów na rynku i to w podobnych cenach, że nie wiadomo którego wybrać Wszyscy działają podobnie także nie wiem czy poza cena ma coś jeszcze znaczenie ;/
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18649
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Ostatnio słyszałam pozytywne opinie o stronie globport.com i chyba sama spróbuję wysłać u nich paczki, bo z ostatnich kurierów nie byłam zadowolona.
LilLily
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18653
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
LilLily, a ty co robisz reklamę tej firmie przesyłkowej, bo juz jeden wątek zalożyłaś na ten temat?? Z reklamą to chyba gdzie indziej powinnaś się udać. A odpowiadając na twoje pytanie co do samej firmy to nigdy o niej nie słyszałem. Teraz potworzyło się tyle małych firm kurierskich, że trzeba uważać, bo nigdy nie wiadomo jakie ktoś ma zamiary ;/ Nadziać jest się łatwo, gorzej znaleźć jakąś naprawdę rzetelną firmę.
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18662
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
LilLily napisał:
Ostatnio słyszałam pozytywne opinie o stronie globport.com i chyba sama spróbuję wysłać u nich paczki, bo z ostatnich kurierów nie byłam zadowolona.
Polecam pana Henia
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18663
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Na terenie wielkiej Brytanii Royal Mail tylko i wylacznie. Ty decydujesz kiedy i jak wysylasz a ceny zasadniczo takiejek wszyscy inni. Ktos mi kiedys polecil interparcel. Mialem tego uzyc do szybkiej wysylki towaru sprzedanego na ebay. Wszystko niby ok, tylko ze kazali mi siedzeic i czekac na kuriera co nie jest latwe a jak zadzwonilem na cust service to powiedzieli mi ze nic sie nie da zrobic i jedyne co mi moga podac to time slot jest miedzy 7am a 9 pm i oni nie wiedza kiedy dokladnie a z kurierem nie maja kontaktu wiuec jak przyjdzie to bedzie. Potem jeszcze robiła łachę ze ze ma oddac pienidze, tak wiec z pewnosscia nie polecam.
A co do firmy globport.. Skoro nie stac ich na reklame i lataja po portalach polonijnych wklajajac tego typu komentarze???? Jak jakosc uslug jest u nich na tym samym poziomie co promocja...
....to co tu duzo mowic...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18713
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
I tu się z Tobą zgodzę. Wszystkie te male firmy kurierskie i tak korzystają z dużych firm przewozowych i nie jako są tylko pośrednikiem wiec jak cos sie stanie to szukaj wiatru w polu.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18719
Re: Jakim kurierem przesyłacie paczki? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Ja korzystam z przesyłarka.pl też wozi DPD zazwyczaj ok tygodnia idzie paczka z polski opłata ok 17Ł
justyna66615
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Pozostałe oferty

Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...