wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






pomyłka lekarza
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: pomyłka lekarza
#19224
pomyłka lekarza 9 lat(a) temu  
Odwiedzilam lekarza w czwartek, stwierdzil virusowa infekcje na ktora nic nie przepisal i chcial przepisac tylko antybiotyk w kremie na opryszczke. Podkreslilama ze jestem w ciazy prawie w 6 miesiacu i jestem uczulona na penicyline.tydzien pozniej wrocilam do tego samego lekarza z nieprzechodzacymi objawami kaszlu. Odrazu przepisal mi antybiotyk Amoxicillin500g -zapytalam czy jest to bezpieczny antybiotyk dla dziecka , z podniesionym glosem odpowiedzial ze jakby byl niebezpieczny to by go nie przepisal. Przy czyma sie bardzo spieszyl bo mial 30 min. Opoznienia. Po powrocie z apteki sprawdzilam opakowanie w ktorym nie bylo ulotki wiec sprawdzilam online i zadzwonolam na nhs. Moje obawy sie potwierdzily. Konsultujaca mnie pielegniarka zakazala mi brac antybiotyk bo jest w nim penicylina, jako dziecko przeżyłam szok po penicyline. Co za ta sprawa zrobić?
evenelka
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19225
Re: pomyłka lekarza 9 lat(a) temu  
Zmienic lekarza jako ze wielka brytania ma wysoce "sophisticated health service" to zadne akcje typu complaints nie przyniosa efektu, a skoro lekarz wiedzac o twoim uczuleni na penicyline zapisuje ci penicyline to raczej nie wrozy to dobrze dla twojego zdrowia i bezpieczenistwa a takze bezpieczenistwa twojego dziecka. Noramlne powiedzialbym i zapytal czy jestes z blairgowrie bo mysle ze piszesz o moim GP, haha.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19227
Re: pomyłka lekarza 9 lat(a) temu  
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/04/02 16:59 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19229
Re: pomyłka lekarza 9 lat(a) temu  
Dzis poszlam tam poinformowac lekarza o jego bledzie, kazano mi czekac wiec zostawilam mu wiadomosc w recepcji z prozba o tel. Oddzwonila do mnie glowna doktorka z przeprosinami. Stwierdzila ze nie bylo w systemie mojej alergi zczym sie nie zgodzilam poniewaz zapisujac sie tam 6 miesiecy temu mialam appointment z pielegniarzem a moj chlopak byl swiadkiem jak o tym rozmawialam, nie sa mi w stanie tego wmowic ze nie bylo bo na wlasne oczy widzialam to w komputerze na czerwono.Sam winny nie pokwapil sie zeby wyjasnic swoma pomylke. Coz.... zapytalam lekarza czy zdaje sobie sprawe ze wcale nie musialam wiedziec ze akurat w tym sntybiotyku jest penicylina i czy mi powie nakie bylyby tego skutki -w prost odpowiedziala ze prawdopodobnie utrata dziecka. Niech to poprostu bedzie przestroga dla innych ze warto jednak sprawdzac co jest nam przepisane.Sam winny dzien wczesniej zapytany czy ten antybiotyk jest bezpieczny dla dziecka z podniesionym glosem 8dpowiedzial, ja jestem lekarzem jakby byl niebezpieczny to bym ci go nie przepisywal nie chcesz to nie bierz- lekarz azjata
evenelka
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Pozostałe oferty

alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Księgowość i doradztwo)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....