czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






wyprowadzka NL do UK proszę o porady i opinię dla nas
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: wyprowadzka NL do UK proszę o porady i opinię dla nas
#19514
wyprowadzka NL do UK proszę o porady i opinię dla nas 8 lat(a), 7 mies. temu  
Witam

Piszę do Państwa, ponieważ chciałbym zaczerpnąc informacji na temat realiów panujących w UK. Na wstępie chciałbym zaznaczyc ze Ja jak i moja Narzeczona mieszkamy od 6 lat w Holandii, teraz niedawno urodziło nam się dziecko i myślimy o przeprowadzce do UK, poniewaz Holandia jest jednym z krajów "zachodnich", który oferuje bardzo słaba pomoc jeśli chodzi o polityke prorodzinną, wręc praktycznie nie pomaga para z małym dzieckiem, poza smiesznymi pieniedzmi rodzinnymi, które nawet na pieluszki nie starczają...
Dlatego myslimy powaznie o przeprowadzce do UK gdzie mam brata i paru znajomych, w okolicach Birmingham. Chciałbym dodac ze z tytułu tego że mieszkamy od 6 lat w NL zycie emigranckie jest nam doskonale znane i wiemy czego sie mozemy w miarę spodziewac.
Ja jak i moja narzeczona mamy bogate doświadczenie w NL w sektorze logistycznym, ja jestem doświadczonym operatorem wóżków widłowych z międzynarodowym doświadczeniem, bo nawet moja ex firma wysyłała mnie na delegacje do Francji (Lyonu) jak i miałem propozycje wyjazdu do Niemiec. Równiaeż brałem udział w zawodach miedzy-zakladowych dla najlepszych operatorów (o czym jest wspomniane w moich referencjach), wcześniej byłem team leaderem też wiec można powiedziec ze w logistyce jestem oblatany. Moja dzieczyna również ma bogate doswiadczenie zawodowe z NL i Niemiec, oboje władamy angielskim oraz moja dziewczyna holenderskim.
Chcemy sie przeprowadzic bo w NL juz się chyba wypaliliśmy, a za jakis czas moja dziewczyna przestanie dostawac pieniadze z tytułu macierzynskiego i bedziemy musieli sie z jednej pensji utrzymac a to bedzie pewnie nie mozliwe tu w NL!!!
Mamy oszczedności zeby wynajac jakies male mieszkanko i utrzymac sie na poczatek zebym mógł na spokojnie szukac pracy, nawet ostatnio kupilem "Anglika" zeby miec auto w UK i wyrobiłem sobie Insurance number...

mam pytanie do Państwa doświadczonych emigrantów w UK jak myslicie czy uda nam sie w UK bo wiecie Panstwo jak jest dziecko to człowiek nie może sobie pozwolic na zybie z dnia na dzień. Oraz co musimy załatwic na początek?!
Bydlak88
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Pozostałe oferty

TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...
Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Furniture4less (Meble i wyposażenie)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...