piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Prezent urodzinowy dla faceta...???
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Prezent urodzinowy dla faceta...???
#19687
Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Słuchajcie jestem w mega dylemacie Nie mam zielonego pojęcia co byłoby fajne na prezent urodzinowy dla mojego faceta. Jest mi tak ciężko znaleźć cokolwiek, że to po prostu jest aż irytujące. Mam wrażenie, że dla nich zawsze jest ciężko coś wybrać. Pewnie wy też macie taki problem przed urodzinami swojego faceta Będę wdzięczna za każdą racjonalną propozycję Pozdrawiam
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19697
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Może coś z biżuterii jeżeli lubi, a może coś skórzanego...
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19711
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 6 mies. temu  
proponuję grę planszową. Na wspólne wieczory idealnie. jaką wybierzecie to już Wasza sprawa jest ich mnóstwo.
maciejjo
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19740
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 5 mies. temu  
Też masz problemy... Mało to ubrań w internecie? Taka fajna koszulka na przykład: usunieto
Lomond
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/10/27 14:50 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19816
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 4 mies. temu  
Mojej dziewczynie też czasami trudno jest coś wybrać, bo myśli, że już wszystko mam. Ale tak serio to nie trzeba wiele, nie trzeba super drogich i wyszukanych prezentów. Ważne, żeby były takie od serca i z myślą o tej drugiej osobie. Może jakiś prezent dla was obojga?
IgorB
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19890
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 3 mies. temu  
Ja najlepsze prezenty kupuję usunięto. Ogromny wybór bardzo zabawnych a zarazem oryginalnych pomysłów na prezenty. Nie lubię kupować oklepanych rzeczy, których się wszyscy spodziewają
martaaa123
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/01/05 22:28 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19900
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 3 mies. temu  
jeśli nie masz pomyslu na prezent polecam Ci stronę sknerus na której na pewno znajdziesz coś interesującego w niskiej cenie
Angela145
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/01/14 08:47 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19929
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 2 mies. temu  
Ja bardzo lubię sporty ekstremalne i kiedyś od mojej dziewczyny dostałem w prezencie bon na skok spadochronowy. Organizowali to instruktorzy z [USUNIĘTO]. To chyba był najlepszy prezent jaki w życiu dostałem.
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/01/25 14:23 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19932
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 2 mies. temu  
wiko7 napisał:
Ja bardzo lubię sporty ekstremalne i kiedyś od mojej dziewczyny dostałem w prezencie bon na skok spadochronowy. Organizowali to instruktorzy z skoki-tandem. To chyba był najlepszy prezent jaki w życiu dostałem.

Świetny pomysł. Mój facet bardzo lubi adrenalinę
Wydra
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19951
Re: Prezent urodzinowy dla faceta...??? 8 lat(a), 2 mies. temu  
Każdy facet lubi coś innego. Ja kiedyś z moją siostrą i rodzicami kupiliśmy mojemu bratu kurs na operatora wózka widłowego. Przeczytałam conieco na ten temat taki kurs to świetna spraw z pewnością facetowi który chce pracować jako magazynier się przyda.
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/01/29 17:25 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

TaxTip Ltd (Księgowość)
Firma TaxTip Ltd zlokalizowana w poludniowym Londynie...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...