piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Wakacje?
#20370
Wakacje? 7 lat(a), 9 mies. temu  
Zaczął sie okres urlopowy i zastanawiam się gdzie tu ruszyć? Nie wiem czy polska, czy ciepłe kraje? A wy macie jakieś juz pomysły, może coś podpowiecie?
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20384
Re: Wakacje? 7 lat(a), 9 mies. temu  
Ja na razie mam mam jedynie date ustalona a to gdzie to zalezy od tego czy uda mi sie dostac jakis przelot w rozsadnej cenie
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20400
Re: Wakacje? 7 lat(a), 9 mies. temu  
No i ta cena zawsze jest problemem Ja nie wiem narazie co, kiedy i gdzie
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20420
Re: Wakacje? 7 lat(a), 8 mies. temu  
Przydały się jakieś wakacje, ale póki co brak planów ;/
różyczka
Posty: 135
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20444
Re: Wakacje? 7 lat(a), 8 mies. temu  
Ceny na wakacje czasem są kosmiczne, zwłaszcza, że wszyscy latają teraz do Hiszpanii albo wybierają Wyspy Kanaryjskie z uwagi na bezpieczeństwo. Juz tak tanio się nie da biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, to funt też poleciał ;/
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20472
Re: Wakacje? 7 lat(a), 8 mies. temu  
Póki co trzeba zbierać się do Polski na jakieś krótkie wakacje. Gdzieś indziej teraz to albo drogo albo strach
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20488
Re: Wakacje? 7 lat(a), 8 mies. temu  
Może uda mi się znaleźć kilka dni żeby wyjechać nad morze, chciałbym wrócić też do Polski ale to dopiero listopad-grudzień.
PickitUp
Posty: 17
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20519
Re: Wakacje? 7 lat(a), 7 mies. temu  
No nareszcie udało mi się zarezerwować urlop na październik Wyspy kanaryjskie witamy Yupiii
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20521
Re: Wakacje? 7 lat(a), 7 mies. temu  
Ja mam tydzien w Rzymie na poczatku pazdziernika. Udalo sie trafic przelot za <£200 dla trzech osob w obie strony wiec jest niezle
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20531
Re: Wakacje? 7 lat(a), 7 mies. temu  
Ja tym razem wyruszam na Majorce w listopadzie Typowy relaks i spędzenie aktywnie czasu Dajcie znac po jak wam się wycieczki udały Miłego urlopowania!
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...
Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...
Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...