piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: emito.net
#3156
emito.net 13 lat(a), 8 mies. temu  
Co sadzicie o tym portalu? Nie jestem tu żeby bron boże robić jego reklamę bo co jak co ale nie zareklamowałbym go na pewno. Przyznam się odrazu żeby nie wyjść na hipokrytę ze sam tam figuruje tez jako szkot_77, ale głownie ze względu na grupę poświęconą projektowaniu www, oraz okazyjnie smagając chamstwo i prostactwo którego jest pełno na tamtym forum. Swoja droga to niesamowite bo kiedy ktoś ma g. do powiedzenia, tematy maja dziesiątki wpisów, wpisów ludzi którzy do powiedzenia maja tyle samo co autor tematu, gdy ktoś potrzebuje informacji to przeważnie kilka(czyt 2-3 no może 5), a gdy ktoś ma problem...
...no tu pokazujemy na co nas stać. Wygląda jak by gnojenie innych ludzi było nasza narodowa misja. Czemu???
A wy co o tym sadzicie? Macie konta na emito lub gdziekolwiek indziej. Jakie wnioski?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3158
Re: emito.net 13 lat(a), 8 mies. temu  
mam podobne zdanie i dlatego wole już tam nie pisać bo ludzie którzy w rzeczywistości daja soba pomiatac to na forum chcą się zrehabilitować gnojeniem innych - szkoda gadać
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3365
Re: emito.net 13 lat(a), 7 mies. temu  
ja kiedyś odwiedzałam forum ale wiecej sie denerwowałam niż czerpałam przyjemności - tak jakby siedzieli na nim sami wredni ludzi - szkoda tylko ze administratorzy i moderatorzy nie reagują na takie zachowania - powinno to byc w ich interesie
sophia
Posty: 251
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3384
Re: emito.net 13 lat(a), 7 mies. temu  
Jedyne normalne miejsce tam to grupa poswiecona projektowaniu www i grafiki. Tam zawsze jest na temat i zawsze bez chamstwa. Tam jakos wszyscy ci idioci nie wchodza.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3387
Re: emito.net 13 lat(a), 7 mies. temu  
chyba wiekszość z nas pisze na tym forum bo nie koniecznie chce sie udzielać na emito mam nadzieje ze z każdą chwilą na tym forum ludzi bedzie przybywało ale tez mam nadzieje ze nie stanie sie tak samo jak na emito. Swoja drogą to juz częsciej zagladam na ta stronke niż na forum - mają wiecej różnych rzeczy
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3398
Re: emito.net 13 lat(a), 7 mies. temu  
No ja tez. Juz cos sie zaczyna ruszac. Zobacz jak mi sie moja grupe udalo rozruszac . 10 czlonkow juz jest, widac ze idzie w dobrym kierunku. Droga dopiero od 3 dni a tez juz jakis ruch sie zrobil. Oby tylko sie tu cale to chamstwo nie rozpanoszylo
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3729
Re: emito.net 13 lat(a), 7 mies. temu  
No a wracajac do tematu...Jesli akurat bedziecie na emito w ciagu najblizszych kilku dni i zobaczycie wyjatkowo krytyczne wpisy dotyczace chamstwa na tamtejszym forum, osobnika o nazwie" konto usuniete" to wlasnie moje. Tak! Z duma moge powiedziecze juz mnie tam nie ma. Zostaly jedynie,teraz juz, anonimowe wpisy. Konto usunieta namoja prosbe. Na znak protestu:-)
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3730
Re: emito.net 13 lat(a), 7 mies. temu  
to pisz też na znak protestu do tych normalnych ludzi jak chca pogadać/ podyskutować to żeby tutaj poprzychodzili będzie więcej ludzi

A z chamstwem tutaj sobie można poradzić kilka osób może zablokować konto osobnika który jest wredny i wyzywa wszystkich i nie trzeba oczekiwać reakcji od moderatorów którzy są tacy sami (emito)
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3743
Re: emito.net 13 lat(a), 7 mies. temu  
Tak tyle ze jak przyjda to rownierz ktorzy pisza tylko po to zeby miec duza cyfre przy ilosci wpisow. Z tedgo co ostatnoi widzialem wszyscy normalni stamtad maja juz dosc. Naprawde to co sie tam dzieje to byl fenomen.Nie daj boze powiedziec ze ma sie jakis problem lub poprosic o rade. I juz sie mialo caly kwiat forum u siebie ajako ze to forum publiczne gdzie kazdy moze mowic co chce wiec sprawa byla ni edo ruszenia.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3950
Re: emito.net 13 lat(a), 7 mies. temu  
polscotttvnews.streemo.pl/Community/Default.aspx

Kazdy kto zostal ponizony czy obelzywie potraktowany -zapraszamy do udzialu w naszym reportazu. O emito !
polscott
Posty: 45
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...