sobota, 18 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Świadkowie Jehowy
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1...891011121314...17
TEMAT: Świadkowie Jehowy
#11916
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
Zamknij sie w domu, wylacz telewizor i udawaj ze cie nie ma. Nie zapomnij tez ostrzec sasiadow,hahaha..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11928
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
szkotek napisał:
Ja pierdole i gdzie tu genialność takiego posunięcia? przyjdą w sobotę i co dalej? wtedy mam im nie otworzyc drzwi? to czy nie lepiej od razy nie otworzyc im niz sie bawić w kotka i myszkę

Nie pie...bo rodzinę powiększysz. Oby tylko ta spuścizna była mniej otępiała.
Sobota dla Jehowego to taka Niedziela dla Prawdziwego Katolika. Nie pracuję, nie nawołuję, nie zbieram owieczek. Czaisz?!? Czy mam może tłustym drukiem? Zdanie, które Ci zasugerowałem ma spora szansę, że się na Ciebie za nie obrażą. Zatem, następnym razem, zanim się wypowiesz, zarazem czegoś nie rozumiejąc zrób reasearch . Polecam stronę pod tym linkiem.


Ophin

Ostatnio zmieniany: 2011/12/27 20:47 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11961
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ophin napisał:
[quote]szkotek napisał:
Ja pierdole i gdzie tu genialność takiego posunięcia? przyjdą w sobotę i co dalej? wtedy mam im nie otworzyc drzwi? to czy nie lepiej od razy nie otworzyc im niz sie bawić w kotka i myszkę

Nie pie...bo rodzinę powiększysz. Oby tylko ta spuścizna była mniej otępiała.
Sobota dla Jehowego to taka Niedziela dla Prawdziwego Katolika. Nie pracuję, nie nawołuję, nie zbieram owieczek. Czaisz?!? Czy mam może tłustym drukiem? Zdanie, które Ci zasugerowałem ma spora szansę, że się na Ciebie za nie obrażą. Zatem, następnym razem, zanim się wypowiesz, zarazem czegoś nie rozumiejąc zrób reasearch . Polecam stronę pod tym linkiem.

Pan Ophin z Jehowych?
Sobotę podałem jako przykład i mało obchodzi mnie że u Was sobota to niedziela... głęboko też mam to czy sie obrazicie czy nie jak nie dotarło za pierwszym razem żebyście nie przychodzili do mnie to za drugim kultury zachować nie musze bo i wy jej nie macie...
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11965
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
szkotek napisał:
Pan Ophin z Jehowych?
Sobotę podałem jako przykład i mało obchodzi mnie że u Was sobota to niedziela... głęboko też mam to czy sie obrazicie czy nie jak nie dotarło za pierwszym razem żebyście nie przychodzili do mnie to za drugim kultury zachować nie musze bo i wy jej nie macie...


Po a) Nie jestem Jehowy ani Katolik ani Muzułmanin czy Buddysta czy cokolwiek takiego. Jestem areligijnym bez-Demiurgowym gnostykiem, jeśli już ktoś potrzebuje kwalifikacji. Podaje tą informację tak by sytuacja byłą klarowna.
b) ja się na nic nie obrażę bo patrz punkt a) ale jak widać nie wszyscy uważaliśmy na lekcjach i stąd te problemy z rozumieniem tekstu pisanego.
c) nie gorączkuj się tylko spróbuj metodę albo przestań trollować na forum i fochy swoje wyrzucać, bo albo chcesz porady albo popisać swoim chamskim brakiem czegokolwiek a już na pewno elokwencji jaką próbujesz zabłysnąć.
d) jeśli na prawdę chcesz zabłysnąć nie atakuj i nie próbuj obrażać.

Zatem polecam Ci łosiu przeczytaj co jest napisane wyżej raz jeszcze i nie rób z siebie ofiary.



ps. tak właśnie sobie pomyślałem, że to trzeba sprostować - czy myślisz, że jakbym bym Jehowy to bym Ci dał jakiekolwiek wskazówki by się od wspomnianych uwolnić?
Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/01/02 13:07 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11971
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
Dobra dobra Ophin. Juz cie rozkminilismy. Ty nie klub milosnikow fantastyki, tylko kozia wiara jestes, hahahah!!!
Szkotek. Powiedz czemu ty si eich tak boisz? Przeraza cie to ze oni wiedza w co wierza i sie tego trzymaja a ty tylko dlatego ze tak trzeba i kiedy trzeba? Sory ale twoj ostatni post ukazuje taka mentalnosc (tylko sie nie obraz) lekko popegeerowska )
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11981
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Dobra dobra Ophin. Juz cie rozkminilismy. Ty nie klub milosnikow fantastyki, tylko kozia wiara jestes, hahahah!!!


Beee

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11982
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ophin napisał:
szkot_77 napisał:
Dobra dobra Ophin. Juz cie rozkminilismy. Ty nie klub milosnikow fantastyki, tylko kozia wiara jestes, hahahah!!!


Beee


"Like it!"
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11997
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ja sie ich nie boje tylko mi sie już drzwi nie chce otwierać bo od razu zadają pytania więc po co mam tracic swój cenny czas na wstanie z fotela skoro wiem ze to oni a już raz ich wyprosiłem...

Ci ludzie są jak akwizytorzy którzy polują na jednostkę zeby mieć z tego prowizję a swoją drogą skąd oni mają kase na te wszystkie ulotki książki i inne gadzety?
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12006
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
Z takich samych zrodel z jakich maja ksieza i z jakich ma ojciec dyrektor. Od wyznawcow.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12089
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
W Katolicyzmie wiadomo jaka jest hierarhia a w jehowych nigdy nie słyszałem żeby był jakiś główny kaznodzieja?
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1...891011121314...17
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Pozostałe oferty

Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...