niedziela, 19 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Świadkowie Jehowy
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1...1011121314151617
TEMAT: Świadkowie Jehowy
#12480
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
No właśnie sam widzisz jakie to denerwujące że sam masz kilka adresów maila na spam ale z mieszkaniem tak zrobić nie można
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12492
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
Zapytam się raz jeszcze. Ostatni.
Czy ty chcesz rady jak się pozbyć natrętów czy tak sobie po polsku po marudzić?!

Jeśli to pierwsze to spróbuj moją metodę, jeśli to drugie załóż wątek pt.np Kącik marudy. Żale bez sensu albo Byleby po pitolić

Pozdrawiam,

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12496
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12557
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
yyy ten temat stworzyłeś dla mnie czy dla siebie?
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12575
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
Dla wszystkich ktorzy mysla podobnie do ciebie. Ja nie mam nic przeciwko ludziom ktorzy wiedza w co wierza i postepuja wedlug wlasnej wiary i przekonan.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12594
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
Ja też nie mam nic do czyjeś wiary ale niech nie zmiszają mnie do tego samego
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12606
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
szkotek napisał:
Ja też nie mam nic do czyjeś wiary ale niech nie zmiszają mnie do tego samego
Do wiary nie masz a;e za to masz do ludzi? Czytalem kiedys "Mein Kampf". Hitler tez nie mial nic do pacyfizmu. Mial do zydow. Pacyfizm byl ok wedlug niego ale tylko w obrebie jednej rasy i mial panowac w rzeszy juz po tym jak usunie sie wszystkie "niepotrzebne elementy".
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12672
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
A gdzie czytałeś tą książkę? bo przecież ona jest niedostepna i nawet zakazana no widzisz taka różnica między nami że ja nie czytam faszystowskich książek bo mnie interesują a za domokrążcami też nie przepadam
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12674
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
Widzisz szkotek, "Biblia" szandora la vey tez jest niedostepna a to wcale nie znaczy ze jej nie ma.. Ba, narkotyki, te sa wrecz zakazane i co? A co do faszystowskich ksiazek.. Zanim cos definitywnie odrzuce i powiem ze jest zle, wole najpierw cos o tym sie dowiedziec zeby wiedziec dlaczego to robie i co z tym czyms jest nie tak.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12770
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 3 mies. temu  
No to musiało cie bardzo zależeć skoro aż tak bardzo chciałes przeczytać przemyślenia Hitlera? więc który z nas ma bardziej skrajne poglądy?

Moim zdaniem gówno przeczytałeś a nie "Mein Kampf" albo jakąs tanią podrubę i uwierzyłeś jak ci ją dawali że to ksiązka Hitlera... narkotyki to używki stąd są ogólno dostępne - mylisz pojęcia
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1...1011121314151617
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Pozostałe oferty

Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....