sobota, 04 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Świadkowie Jehowy
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1...45678910...17
TEMAT: Świadkowie Jehowy
#5008
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
nie szukam niczego do zaczepienia a to co przedstawilem ma bezposredni zwiazek z tym o czym wczesniej rozmawialismy a dlaczego? usa i izrael to sojusznicy a chyba rozmawialismy o atakach terrorystuycznych a kto je organizował? muzułmanie czyli?

Przez to wszystko chcialem napisac ze nie da sie tak jak wszyscy chca zostawic spraw krajów ich wlasnej polityce bo skrajni fundamentalistki muzyłmanscy doprowadziliby do nie jednaj a do wielu wojen bo chcieliby aby wieksze terytoria przyjmowaly ioch tok myslenia a tacy ludzie jak ty ktorzy nie pamietaja jak narod Polski byl uciskani chca zeby nie ingerowac w sprawy krajow w imie wolnosci to gdybysmy nie ingerowali to izraela pewni juz by nie bylo brawo za taka hipokryzje szkoda ze nie zyles w czasach kiedy to polska byla pod zaborami albo w komunizmie (byles dzieckiem) ale zrozumialbys co oznacza nadzieja na pomoc innych krajów
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5012
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
Pomoc. Sam wiesz ze zadna pomoc nie jest bezinteresowna ze strony wielkich. Sam wiesz (mam nadzieje) ze w wojnie irackiej wwolnosc jest oststnim o co tak naprawde chodzi. To samo bylo przedtem n adalekim wschodzie, wietnam, korea, kambodza.Oco walczyli? O uwolnienie biednych wietnamczykow od czerwonego uscisku? Nie, oprzejecie kontroli nad swiatowym zaglebiem handlu opium. A afganistan? Tyle czasu byl napierdalany przez rosje i bylo ok. Nikt sie nie wstawil. A teraz wszyscy chca ich wyzwalac? Tylko od czego? Od nich samych?
NBapisales ze "nektorych krajow nie mozna zostawic im samym". Tak zgadzam sie z toba jak najbardziej, wiedz zabierzmy nasze czolgi i samoloty z afganistanu i iraku i pomnozmy biednym koreanczykom, oni tego bardziej potrzebuja. A prawda moj drogi przyjacielu jest taka, ze jak juz jakis swir wyporodukuje bombe a. i wyperniczy w powietrze pol swiata, to uwierz mi ze nie bedziue to przywodca jednedo z krajoiw z zloto i rope plynacych lecz jeden z tych pokroju korei lub pakistanu ktore tak naprawde jedyne co maja to wzniosle idee wiec nie maj anic do stracenia. A wiesz ile mozna dla ideii.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5055
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
dlaczego od razu chcesz skrajnie postepowac że jeżeli amerykanie zaatakowali Irak to powinni wszystkie inne kraje które łamia prawa człowieka? moze to jest właśnie przykład na to że nie liczy się tylko zwiekszanie stref wpływu a likwidacje bezpośredniego zagrozenia? kontrole nad Koreą pln powinna zadbac korea Południowo na razie jest wzaględna stabilizacja i niech same te kraje sie dogadają.

Sam zauważyłeś że niebezpieczeństwo płynie od radykalizmu i "świrów" więc co twoim zdaniem robi ameryka popiera radykalizm i fundamentalizm? własnie nie oni chcą doprowadzic do umiarkowania i przewidywalności żeby czasem ktos pokroju hitlera nie mógł miec możliwości swobodnego rozwiajania i trzeba podziękować amerykaną za to co ribia bez wzgledu na to czy maja w tym również interesy ekonomiczne.

Pakistan jest w miare bezpieczny a jeżeli dojdzie do konfilku to z Indiami ale to jest ich sprawa i amerykanom tez zalezy na pokołu w tamtym rejonie.
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5061
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
Ale dlaczego wlasnie irak? Przecierz jak by nie patrzec to kraj posiadajacy poterzne zlaza ropy i to juz wystarczy zeby tzrymac za ryj polowe swiata nie? Wiec juz sama ropa to mysle dosc dobry powod zeby ich wyzwalac nie?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5084
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
rozumiem ze sprawa świadków Jehowy została juz wyjasniona i wszyscy szgodnie stwierdzili ze nie powinni nekac ludzi po domach
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5094
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
Kazach, twoj post powinno sie zglosic administracji do wyroznienia za celnosc riposty. Jak kiedys mora_nowa rozpisze wybory na nowego moderatora to mozesz liczyc na moje poparcie jakby co, hahah.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5120
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
nie dziękuje ;] jak na razie nie interesuje mnie taka intratna pozycja
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5172
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
ja nie miałem z nimi problemów nigdy do mnie nie przyszli jak również nie znam nikogo kto by miał podobne problemy
galan

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5208
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
ciesz sie i ukrywaj jak najdłużej
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5275
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 6 mies. temu  
galan napisał:
ja nie miałem z nimi problemów nigdy do mnie nie przyszli jak również nie znam nikogo kto by miał podobne problemy

to tylko kwestia czasu oni są wszędzie
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1...45678910...17
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Pozostałe oferty

Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...
bon prix Bon prix
Bon prix to największy Dom Sprzedaży Wysyłkowej w Polsce...
Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...