sobota, 18 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Świadkowie Jehowy
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1...78910111213...17
TEMAT: Świadkowie Jehowy
#7391
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a), 3 mies. temu  
raczej dali czas na przemyślenie i wpuszczenie ich następnym razem
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9067
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a) temu  
Obnizyli im stawke za zwerbowanie i sie juz mniej opłaca
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9110
Re: Świadkowie Jehowy 13 lat(a) temu  
Po rozmowie z nimi, psychiatryki mają co robić
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11742
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 5 mies. temu  
ooo ale wątek się rozwinął i chyba mam powód do dalszej dyskusji bo znowu jestem nawiedzany
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11743
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 5 mies. temu  
Szkotek! Myslalem ze jak ktos wyciagnie na nowo temat swiadkow jehowy to zrobi to Marta a nie ty. Pogadaj z nimi i powiedz im ze niejestes zainteresowany. Lepsze to niz robienie dziwnych unikow. To tylko ludzie.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11795
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 5 mies. temu  
Jak przyszli szkoci na początku to im powiedziałem że nie mam czasu i mnie to nie interesuje to po jakimś czasie przysłali do mnie polaków no i jak z nimi gadać? oni na chama chcą cie przekonać do swojego i do póki otwierasz im drzwi będą próbowali cię przekonać
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11806
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 5 mies. temu  
Powiedz im poprostu ze nie. To zawsze dziala. Robiac jakies dziwne uniki dajesz im nadzieje.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11859
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 5 mies. temu  
Czy przeczytałeś to co napisałem? widocznie nie. Przecież za pierwszym razem powiedziałem że NIE to przysłli Polaków bo myśleli że im nie odmówie ale też powiedziałem że NIE i co jakiś czas przychodzą nowi
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11883
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 5 mies. temu  
Może to trochę chamska metoda ale z drugiej strony jak oni są upierdliwi i nachodzą to czemu by z niej nie skorzystać?

Otóż, powiedz im następnym razem "Bardzo jestem zainteresowany/chciałbym posłuchać ale widzicie dużo rzeczy mam na głowie. Ale, wiecie co, w soboty mam wolne. Wtedy przyjdzie, dobrze?"

Zrób to grzecznie i bez mrugnięcia okiem. To na prawdę działa :twisted:

Ophin

Ostatnio zmieniany: 2011/12/22 16:45 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11913
Re: Świadkowie Jehowy 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ja pierdole i gdzie tu genialność takiego posunięcia? przyjdą w sobotę i co dalej? wtedy mam im nie otworzyc drzwi? to czy nie lepiej od razy nie otworzyc im niz sie bawić w kotka i myszkę
szkotek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1...78910111213...17
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...
Eagle Transport (Paczki i przewoz osób)
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...