niedziela, 19 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak rzucic palenie papierosów?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Jak rzucic palenie papierosów?
#4212
Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
Chciałabym pozbyć się tego ohydztwa raz na zawsze więc czy macie może jakieś swoje sprawdzone i skuteczne sposoby na rzucenie palenia?
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4213
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
Idz do swojego GP niech ci zapisze champix. Temat byl juz na forum.Poprostu odechciewa sie po nich palic i odstawiasz fajki zupelnie bez stresowo. No troszke stany depresyjne moga wystapic ale tak czy inaczej nie jest az tak zle jak na glodzie nikotynowym Jak zaczynalem terapie palilem conajmniej 1,5 paczki dziennie. Po 3 tygodniach nterapii paczke na dni, poltorej tygodnia pozniej przestalem zupelnie i nie pale 3 tydzien I nawet mnie nie ciagnie
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4215
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
Nie słuchaj Szkota i nie bierz tego specyfiku sam się żalił że siada na psychikę i ma jazdy po tym lekarstwie
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4227
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
yyyy ale ja raczej miałam na myśli jakieś mniej drastyczne sposoby
a poza tym nie jestem takim palaczem żeby wypalać paczkę dziennie albo nie daj Boże więcej aczkolwiek i tak to co palę teraz, negatywnie wpływa na moje samopoczucie więc nie widzę tego dalej
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4233
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
przy braku woli i samodyscypliny nigdy fajek sie nie rzuci bo to uzależnienie psychiczne
mozart

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4666
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
od tego są wspomagacze sztuczne papierosy plastry tabletki cukierki o smaku nikotyny bleee
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4723
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
palenia w barach i klubach
html

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4725
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
Ponoć terapia i wsparcie grupy jest pomocne.
Są trzy metody farmakologiczne, można w razie niepowodzenia każdą wypróbować.
Ponoć terapia zastępująca nikotynę jest najmniej skuteczna, ale można i jej spróbować w końcu każdy jest inny.

Ja nie palę już 5 lat. W momencie przeprowadzki do UK rzuciłem. A pierwsze trzy miesiące w Szkocji było na tyle absorbujące, że nie miałem czasu się przejmować głodem nikotynowym.
makaron
Posty: 49
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4727
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 7 mies. temu  
makaron napisał:
Ponoć terapia i wsparcie grupy jest pomocne.
Są trzy metody farmakologiczne, można w razie niepowodzenia każdą wypróbować.
Ponoć terapia zastępująca nikotynę jest najmniej skuteczna, ale można i jej spróbować w końcu każdy jest inny.

Ja nie palę już 5 lat. W momencie przeprowadzki do UK rzuciłem. A pierwsze trzy miesiące w Szkocji było na tyle absorbujące, że nie miałem czasu się przejmować głodem nikotynowym.


O jejku no bez przesady, co to za jakaś grupa wsparcia?
Bo kojarzy mi się to z grupą wsparcia dla AA no ale dzięki za chęci
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5548
Re: Jak rzucic palenie papierosów? 13 lat(a), 6 mies. temu  
takie grupy to porażka zwłaszcza jesli chodzi o palenie papierosó bo to nie problem ale przywuiązanie i co oni takiego by powiedzieli na tych spotkaniach? jestesmy z Toba? jak bedziesz chciała znowu zapalic pomysl o nas? to na pewno nie skłoniłoby mnie do rzucenia fajek
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Pozostałe oferty

Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...