niedziela, 19 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Numer 13
#4540
Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
Lecialem wczoraj samolotem i moja uwage przykul brak rzedu 13. Jest numeracja od 1 do 12 i potem siedzeni awskakuja odrazu w 14. Czy to tylko cyfra przynosi pecha? Jesli rzad siedzen jest tak naprawde 13 ale z numerkiem o jeden wyrzszym to juz nie jest feralne? Wierzycie tego typu zabobony?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4541
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
hmmm ale przebadałeś ten samolot ja nigdy nie zwróciłam na to uwagi więc nie wiem ale może są przesądni
Monisia
Posty: 240
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4543
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
To czysty przypadek byl. Myslisz ze feralna jest tylko cyfra anie stan faktyczny?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4546
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Lecialem wczoraj samolotem i moja uwage przykul brak rzedu 13. Jest numeracja od 1 do 12 i potem siedzeni awskakuja odrazu w 14. Czy to tylko cyfra przynosi pecha? Jesli rzad siedzen jest tak naprawde 13 ale z numerkiem o jeden wyrzszym to juz nie jest feralne? Wierzycie tego typu zabobony?

kiedyś z nudów policzyłam siedzenia znaczy na początku rzędy i nic nie zwróciło mojej uwagi co prawda nie widziałam numeracji rzędów... ale dla ciekawości wyszukałam w necie i znalazłam takie o to stwierdzenie"

"W samolotach na próżno szukać rzędu siedzeń numer 13, podobnie jak i pokoju numer 13 w hotelu. Często w miejsce numeru 13 znajduje się 12a lub 12b. Wszystko to w trosce, aby oszczędzić nieprzyjemnej sytuacji osobom przesądnym."

pisz.wm.pl/13650,Czy-piatek-13-bedzie-pechowy.html

czyli to prawda
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4557
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
Wiec jednak potega cyfry 13 a nie sam fakt ze tak czy inaczej siedzisz z 13? Przeciez tak czy inaczej siedzisz w rzedzie 13, nawet jesli myslisz ze to 14. To matematyka i zadne machinacje z numeracja tega nie zmienia
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4571
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
dla tych co lubia numerki i numerologie to ta tragedia w Chile jest "pokarmem" w tvn powiedzieli o tym i głównie chodziło o numer 3 ze dzisiaj 13 po 30 dniach od czegoś tak i praktycznie wszędzie 3 były do takiego stopnia że najprawdopodobniej specjalnie prace przyspieszyli żeby wydostać tych górników właśnie teraz bo wierzą że to szczęśliwy czas
Mariolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4590
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
33 uratowanych
sophia
Posty: 251
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4615
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Wiec jednak potega cyfry 13 a nie sam fakt ze tak czy inaczej siedzisz z 13? Przeciez tak czy inaczej siedzisz w rzedzie 13, nawet jesli myslisz ze to 14. To matematyka i zadne machinacje z numeracja tega nie zmienia

no tak zgadza się ale nie chodzi o tych którzy wpadli na ten pomysł tylko na drugą stronę czyli pasażerów. Linie lotnicze chcą zminimalizować możliwość wybrzydzania miejsca przez osoby przesądne wiec dla świętego spoko nie zrobili numerku 13
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4658
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
A dla mnie 13 to szczęśliwa cyfra
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4708
Re: Numer 13 13 lat(a), 7 mies. temu  
więc masz problem
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Pozostałe oferty

GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...
Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...