niedziela, 28 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






plany na weekend
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12345678
TEMAT: plany na weekend
#5235
Re: plany na weekend 13 lat(a), 6 mies. temu  
szczęściara
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5415
Re: plany na weekend 13 lat(a), 5 mies. temu  
czas puścić w niepamięć cały weekend i zacząć pić
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5749
Re: plany na weekend 13 lat(a), 5 mies. temu  
cieszycie sie jak do was rodzina z PL przylatuje? mnie to w najbliższych dniach czeka więc zamiast odpoczynku będzie ciężka praca hahaha
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5794
Re: plany na weekend 13 lat(a), 5 mies. temu  
jak nie lubisz spotkań rodzinnych to po co ich zapraszałes? mogłeś powiedzieć ze nie ma gdzie spać i sprawa byłaby rozwiązana. Ogolnie to nie rozumiem ciebie ja sie bardzo ciesze jak z Polski mnie bliscy odwiedzają
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5841
Re: plany na weekend 13 lat(a), 5 mies. temu  
roberto napisał:
cieszycie sie jak do was rodzina z PL przylatuje? mnie to w najbliższych dniach czeka więc zamiast odpoczynku będzie ciężka praca hahaha

rozumiem twój ból - w spokojne życie wkracza rodzina i wchodzi w naszą prywatnośc bo zaczyna sie ocena jak żyjemy itp dlatego ja wole odwiedzać wszystkich w Polsce
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6009
Re: plany na weekend 13 lat(a), 5 mies. temu  
świeżynka napisał:
jak nie lubisz spotkań rodzinnych to po co ich zapraszałes? mogłeś powiedzieć ze nie ma gdzie spać i sprawa byłaby rozwiązana. Ogolnie to nie rozumiem ciebie ja sie bardzo ciesze jak z Polski mnie bliscy odwiedzają

sami sie wprosili ale na szczęscie juz wrócili
roberto
Posty: 289
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6807
Re: plany na weekend 13 lat(a), 3 mies. temu  
dopiero od świąt dzisiaj się wyspałam wstała późno nic nie muszę robić żadnego sprzątania, gotowania, zakupów całkowity relaks jupi!
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6918
Re: plany na weekend 13 lat(a), 3 mies. temu  
kobiety są zakręcone za dużą uwage przywiązują do pewnych rzeczy - świeta mają byc odpoczynkiem a nie harówa
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7825
Re: plany na weekend 13 lat(a), 2 mies. temu  
sypnijcie ciekawymi planami na weekendy
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7835
Re: plany na weekend 13 lat(a), 2 mies. temu  
A ja chodze po gorach i jutro tez wychodze na 6 h w plener z aparatem.
Dust up
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345678
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Pozostałe oferty

Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...