poniedziałek, 06 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Odchudzanie
#896
Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Rzuciłam niedawno palenie i troche mi sie przytylo tu i ówdzie, znacie jakies metody oprócz ruchu na pozbycie sie zbednych kilogramów? Dzieki za wszytskie rady
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#897
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
odradzam jakies wspomagacze itp - najlepszym sposobem jest regularne i zdrowe odzywanie - co najmniej 5 razy na dobe wtedy organizm jest przyzwyczajony do systematycznych posilkow i nie odklada tluszczu - trzeba pamietac zeby nie podjadac - slodycze odpadaja. Nastepna kwestia jest ruch i efekty bedziesz od razu widziala
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#898
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
no własnie wydaje mi sie ze teraz jem regularnie jak nigdy dotad,i te regularne posiłki własnie wychodza mi moimi boczkami chociaz jem nieduze porcje, kiedys jadłam tylko 3 x dziennie , i zamiast kanapki był nierzadko papieros nie miałam problemu z utrzymaniem wagi
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#911
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
gdzies juz na forum byl podobny watek - ja proponuje uzycie tez suplementow diety co prawda dzialaja one w wiekszosci na zasadzie placebo ale zawsze cos
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#952
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
jak chcesz pozbyć się zbędnych kilogramow ale na powaznie to idz do dietetyka ktory dopasuje diete do twojego organizmu
sophia
Posty: 251
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#954
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
za dietetyka dzieki,az tak zle ze mna nie jest, musze sama sie z tym uporac, kurcze moze w koncu dni beda dłuzsze i sie wiecej zaczne ruszac
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#961
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
wiosna już jest - także rower, rolki i ruch na świeżym powietrzu - nie ma nic lepszego.
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1076
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Zakochaj sie!
hormony szczescia beda szalec a ty z przejecia zapomnisz o jedzeniu
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1091
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja proponuje spacery i bieganie
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1157
Re: Odchudzanie 14 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Anita napisał:
odradzam jakies wspomagacze itp - najlepszym sposobem jest regularne i zdrowe odzywanie - co najmniej 5 razy na dobe wtedy organizm jest przyzwyczajony do systematycznych posilkow i nie odklada tluszczu - trzeba pamietac zeby nie podjadac - slodycze odpadaja. Nastepna kwestia jest ruch i efekty bedziesz od razu widziala

a jak z milosci nic nie wyjdzie to przytyje dwa razy wiecej
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Pozostałe oferty

eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...