sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: North-East - Aberdeenshire... - Aberdeen, Aberdeenshire, Moray (Elgin), Orkady (Kirkwall), Szetlandy (Lerwick) i okolica...
W dół123
TEMAT: weekendowy sped....
#4441
weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
w aberdeen to jest lekka kicha...sorry bez obrazy...o co mi chodzi..jak jest gdzie wyjsc to nie ma z kim...znajomi dzieciaci i zajeci...jak jest z kim to nie ma gdzie ostatnio kolezanka mniedo priory wyciagnela i ...jezusicku ale mordownia znacie jakies fajne miejscowki na wypad wekendowy? ...he he ktos reflektuje?
krosny
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4550
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
Hiszpania a o szczegóły zapytaj "szkot'a" - był więc wie
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4576
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
Nastepnym razem podaj linka do mojego profilu na panoramio, to jeszcze bardziej mnie zareklamujesz.
http://panoramio.com/user/szkot.77
Troche zdjec z barcelony i nietylko.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4638
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
nie ma problemu a zdjęcia możesz też wrzucić gdzieś na POlishPlace albo do swojego profilu albo do Twojej grupy a co do jest za strona to panoramio?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4675
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
panoramio to zbiornik zdjec do google maps i google earth.moj profil to www.panoramio.com/user/szkot.77
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4743
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
no ok ale co ty masz z tego że tam wrzucisz tylko tyle że ci rośnie ilość odwiedzin zdjęć czy te fotki sprzedajesz poprzez google?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4751
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
Wrzucam dla samej satysfakcji bo jest ona naprawde duza jak zobaczysz swoje zdjecie na mapie ktora jest napakowana setkami zdjec i jakby nie patrzec potrzebujesz wielu odslon na panoramio zeby twoje zdjecie wogole sie na nia wdostalo. Z moich wiekszych osiagniec,mam juz conajmnniej 3 foty n amapie st andrews, co rownierz nie bylo latwe, teraz mam nadzieje zeby wbic sie na mape barcelony. A druga storna jest taka ze jesli ktos bedzie zainteresowany, moze zobaczyc moj profil w kotrym jest podany adres mojego www, wiec rownierz promocja stronki No ale przeznasz ze te z panoramia sa niezle, nie?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4882
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
zdjęcia super przydałoby sie takie panoramiczne pokazujące większą część barceleony gwar, metropolie, ludzi i wśród tego jakaś mała rzecz, zabytek który podkreśla wszystko
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4976
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
Niestety zwyklym obiektywem panoramy nie zrobisz, ale mam jedno fajne z sagrada familia na tle dachow miasta. Pozniej jakby co to gdzies wrzuce, a ty jakby co to sobie poszukaj . Nie no ale tak wogole to miasto naprawde piekne. Pelne zapachow, kolorow i smakow ale co z tym idzie niestety rownierz pelne zgielku i pelne ludzi, ale widac ze cos za cos..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4987
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
a na stadionie Barcelony byłeś? bo tam chyba obowiązkowy punkt zwiedzania wszystkich facetów
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

JML Direct JML Direct
Oferujemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego,...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...
Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...