piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół12
TEMAT: Chcesz zarobić?
#12908
Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam, bardzo serdecznie.
Czas chyba ożywić to forum bo widzę że umiera jak nie rozmawia się o seksie i pięknych kobietach, szybkich autach to nie ma nowych postów. W związku z tym że Pani Moderator było nie po nosie i że nie zgodnie z regulaminem musiałem zmienic treść postu. A więc do rzeczy. Nie dawno, klikając po stronach znalazłem fajną stronę aby dorobić sobie. Zainteresowanych proszę o wiadomość na prv, ponieważ regulamin zabrania umieszczania tego typu ogłoszeń ( przecież właściciel tego portalu też na tym samym zarabia ) Myślę że to jest bardzo dobry sposób na zarobienie/dorobienie paru dolarów bo w takiej walucie zarabiamy Jedyne co trzeba mieć to konto na PayPal. Dla tych co powiedzą że to lipa powiem że NIE! Zanim się zdecydowałem poczytałem różne posty na różnych forach o tej metodzie zarabiania. Myślę że nie są to na początku duże pieniądze ale warto.
zarabiamklikam
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#12909
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Forum żyje i ma się dobrze a ja osobiście jak już mam zwyczaju lubie ktytykować tego typu posty oraz spamerów. Dla wyjasnienia tych co myślą o łatwej kasie pwenie chodzi o granie na forexe a ten Pan który to oferuje ma prowizję z tego że za posrednictwem jego linka zarejestrujecie się i od kasy jaką zainwestujecie dostaje prowizję.

Na giełdzie trzeba się znać bo osoba która zyskuje, zyskuje kosztem kogoś innego więc nie ma także wszyscy zarabiają! zanim zainwestujecie kase pamiętajcie że wszystko szybko możecie stracić...
Temat został zablokowany.
 
#12913
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Problem w tym że tu nic się nie inwestuje. Więc kolego jesteś w błędzie. Nie wiem skąd Masz takie info skoro nawet nie zapytałeś o co chodzi żal mi takich co nie wiedzą o co chodzi a wypowiadają sie na dany temat.
zarabiamklikam
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/02/22 09:51 Przez zarabiamklikam.
Temat został zablokowany.
 
#12916
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Michał Michałowski napisał:
Forum żyje i ma się dobrze a ja osobiście jak już mam zwyczaju lubie ktytykować tego typu posty oraz spamerów. Dla wyjasnienia tych co myślą o łatwej kasie pwenie chodzi o granie na forexe a ten Pan który to oferuje ma prowizję z tego że za posrednictwem jego linka zarejestrujecie się i od kasy jaką zainwestujecie dostaje prowizję.

Na giełdzie trzeba się znać bo osoba która zyskuje, zyskuje kosztem kogoś innego więc nie ma także wszyscy zarabiają! zanim zainwestujecie kase pamiętajcie że wszystko szybko możecie stracić...

"Me gusta"
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#12917
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
zarabiamklikam napisał:
Problem w tym że tu nic się nie inwestuje. Więc kolego jesteś w błędzie. Nie wiem skąd Masz takie info skoro nawet nie zapytałeś o co chodzi żal mi takich co nie wiedzą o co chodzi a wypowiadają sie na dany temat.
....To ze zapytam : po co spamujesz na forum? Jesli bije od ciebie taki altruizm i chcesz sobie z ludzmi pogawedzic o tym jak moga zarobic zaloz grupe. Jesli masz jakis towar na sprzedarza kup ogloszenie lub reklame ale nie spamuj na forum bo miejsce nie do tego sluzy. Zasatnawiem sie gdzie jest Marta ( ) ze jeszcze tego nie usunela.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#12927
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Powiem tak panowie. Nie interesuje Was, to po co spamujecie mi post. To jest skierowane do ludzi których to interesuje a nie do spamerów takich jak Wy co na wszystkim się znają a tak naprawdę na niczym. Czy gdzieś było napisane że potrzebuje czyjejś opinii na ten temat, wydaje mi się że nie. Jak na razie myślę ze nie złamałem regulaminu ponieważ nie ma w tej treści nic co by go naruszało. Co do spamowania na forum ja moge również powiedzieć że każdy z Was spamuje bo mi sie coś może nie podobać. Czyli punkt widzenia od punktu siedzenia. Teraz wychodzi dlaczego wiekszość polaków woli robić interesy z obcokrajowcami bo oni nie myślą że ktoś ich oszuka. Ja widzę po wypowiedziach dwóch panów że sami oszukują innych i na tej podstawie oceniają innych
zarabiamklikam
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/02/22 14:56 Przez zarabiamklikam.
Temat został zablokowany.
 
#12928
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
szkot_77 napisał:
zarabiamklikam napisał:
Problem w tym że tu nic się nie inwestuje. Więc kolego jesteś w błędzie. Nie wiem skąd Masz takie info skoro nawet nie zapytałeś o co chodzi żal mi takich co nie wiedzą o co chodzi a wypowiadają sie na dany temat.
....To ze zapytam : po co spamujesz na forum? Jesli bije od ciebie taki altruizm i chcesz sobie z ludzmi pogawedzic o tym jak moga zarobic zaloz grupe. Jesli masz jakis towar na sprzedarza kup ogloszenie lub reklame ale nie spamuj na forum bo miejsce nie do tego sluzy. Zasatnawiem sie gdzie jest Marta ( ) ze jeszcze tego nie usunela.
Widzę szkot_77 że we wszystkim się udzielasz, a znasz takie powiedzenie że jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego
zarabiamklikam
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#12929
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Myslę że ten temat dla tych dwóch panów jest zamknięty. Miło było przeczytać panów wypociny i dziękuję. Jeśli ktoś jest zainteresowany niech da znać na prv. A tym co chcą popisać zapraszam na założenie swojego tematu. Dziękuję.
zarabiamklikam
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#12930
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam Panów, bo z tego co widzę to koleżanek tej samej płci brakuje na tym forum, a szkoda bo chyba wszyscy chca zarobić Ja szukam pracy juz długo, niestety wszystko co znajduje to jakies dorywcze zajęcia, więc też zaglądam na różnego rodzaju fora nie raz i tu można coś trafić, dlatego nie uważam by mój przedmówca, który stara sie nas zainteresować swoja ofertą spamował to miejsce. W końcu tematem jest "czcesz zarobić?" Ja chce, podejrzewam, że każdy z Was też. Sceptyczne nastwaienie jest ok, bo niestety takie czasy, że masa naciągaczy prowadzi aktywną akwizycje nawet elektorniczną. Nie mniej jednak wiem o czym mówi Pan proponujący zarobek, bo sama w ten sposób dorabiam, propozycje tego typu pracy mozna znaleźć na wielu stronach w necie, jednakże faktem jest, że zawsze trzeba sie rejestrować uzywając do tego czyjegoś linka, musi byc osoba, która nas wprowadzi, potem już leci:p Niestety nie są to żadne kokosy wręcz przeciwnie niewielkie sumki, ale biorąc pod uwagę, że wykorzystuje do tego czas kiedy z nudów siedze w kurniku i gram albo sprawdzam fora, czy aktualne ogłoszenia w jobcentre w poszukiwaniu jakieś ciekawej posadki to jest całkiem nieźle. Zarabia faktycznie każdy kto cos robi, to że jeden więcej drugi mniej cóż zycie,...nikt nam nie powiedział, że sprawiedliwie - znaczy równo:))Bezrobotni wbrew pozorom tez nie mają czasu w nadmiarze, ja poswięcam max godzine dziennie, ale zadroszczę tym którzy zarabiaja więcej. Jesli są chetni którzy wolą rozmawiać z płcia piekną to zapraszam do mnie. Z calą pewnością nie wytłumacze tego gorzej niż mój poprzednik:))
promyczek
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#12931
Re: Chcesz zarobić? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
zarabiamklikam napisał:
Powiem tak panowie. Nie interesuje Was, to po co spamujecie mi post. To jest skierowane do ludzi których to interesuje a nie do spamerów takich jak Wy co na wszystkim się znają a tak naprawdę na niczym. Czy gdzieś było napisane że potrzebuje czyjejś opinii na ten temat, wydaje mi się że nie. Jak na razie myślę ze nie złamałem regulaminu ponieważ nie ma w tej treści nic co by go naruszało. Co do spamowania na forum ja moge również powiedzieć że każdy z Was spamuje bo mi sie coś może nie podobać. Czyli punkt widzenia od punktu siedzenia. Teraz wychodzi dlaczego wiekszość polaków woli robić interesy z obcokrajowcami bo oni nie myślą że ktoś ich oszuka. Ja widzę po wypowiedziach dwóch panów że sami oszukują innych i na tej podstawie oceniają innych
Odpowiem tak:

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Masowa poczta elektroniczna dzieli się na dwie kategorie:

Unsolicited Commercial Email (UCE) – niezamawiana oferta handlowa, spam komercyjny o charakterze reklamowym, zakazany przez prawo polskie i dyrektywę UE.
Unsolicited Bulk Email (UBE) – niezamawiana poczta masowa, maile o charakterze często niekomercyjnym, takie jak apele organizacji społecznych i charytatywnych czy partii politycznych, prośby o pomoc czy masowe rozsyłanie ostrzeżeń, np. o wirusach komputerowych.

Próby wprowadzenia zakazu w dyrektywie UE rozsyłania wiadomości o charakterze społeczno-politycznym zostały w 2002 r. odrzucone przez Parlament Europejski wobec protestów europejskich partii politycznych i organizacji społecznych.

W Polsce podjęto próbę regulacji kwestii dotyczącej spamu w ustawie z 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną[1].

Także Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta zajął się spamem, na co często powołują się wysyłający niechcianą pocztę podając dyrektywę UOKiK[2].

Dodam ze powyzszy cytat jest dobrem intelektualnym zaczerpnietym z polskiej edycji wikipedia a biorac pod uwage ze zyjemy w czasach ACTA zalaczam link zwrotny zeby nie bylo
http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Pozostałe oferty

Tesco Tesco.com
Tesco.com oferuje szeroka gamę produktów i usług -...
TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...