środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Agencja pracy
#17664
Agencja pracy 10 lat(a), 2 mies. temu  
witam

Jestem w Polsce, kończę drugi kurs angielskiego, obecnie nie pracuję na rzecz nauki, wyjazd ma być na wiosnę, uważam że umiem angielski komunikatywnie.
Osoba która ma mi pomóc jest pewna, ale czas leci a ja mam jakieś wątpliwości, nauczyłem się w życiu że trzeba liczyć na siebie.
Zastanawia mnie jak by coś nie wyszło z planów pomocy, to czy lepiej jechać przez agencję - jeśli tak to proszę jakaś polecić ( po 2 dniach szukania agencji wytypowałem tylko jedną i niestety nie organizują wyjazdów do Uk, reszta agencji opinie nieciekawe mniej lub bardziej).
Druga opcja to wyjazd w ciemno z gotówką, kasa na 3miesiące , może 4.
Na tą chwilę najchętniej znalazł bym dobrą agencję pracy.
Dziękuję za rady i sugestie.
Polska
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17668
Re: Agencja pracy 10 lat(a), 2 mies. temu  
Przede wszystkim to gdzie chcesz wyjechać? Do jakiegoś konkretnego miasta? Podania zawsze możesz poskładać do różnych agencji, ale dobrze jest też chodzić bezpośrednio po firmach i pytać, bo mój brat w ten sposób znalazł pracę w drugi dzień poszukiwań więc myślę, że warto. Zaopatrz się w gotówkę na jakiś czas bo nigdy nie wiesz co się stanie.
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17672
Re: Agencja pracy 10 lat(a), 2 mies. temu  
myślę że okolice Sheffield, Rotherham - co nie jest sztywną lokalizacją.

Gotówka jest i to nie jest problemem, pytanie kieruję do osób korzystających z agencji w Polsce.
W ciemno pojadę w ostatecznej/ostateczności.Szukam bardziej opinie jakiej agencji warto zaufać, będąc jeszcze w Polsce.
Polska
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/02/21 12:23 Przez Polska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17676
Re: Agencja pracy 10 lat(a), 2 mies. temu  
1. Mieszkam w Rotherham.
2. W samym Rotherham są 3 agencje, które szczerze polecam, w Sheffield około 10 jak i w Doncaster.
3. Język znasz, wiec jak przyjedziesz w marcu/kwietniu pracę znajdziesz od razu.
4. Moim zdaniem te agencje w Polsce, które rekrutują do UK to ściema, naciągają na mieszkanie i wogóle. Np myślę o Solsbury Solution.
5. Przyjedź, wynajmij pokój i szukaj. Nie martw się, w przeciągu dwóch tygodni na pewno byś tu coś znalazł, jeśli oczywiście nie masz zbyt wygórowanych wymagań.
malinka19
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17682
Re: Agencja pracy 10 lat(a), 2 mies. temu  
są w google te agencje.
Polska
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/02/25 18:59 Przez Polska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18040
Re: Agencja pracy 9 lat(a), 10 mies. temu  
Na miejscu też są różne agencje pracy więc dasz sobie rade nawet przyjeżdżając tu w ciemno.
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...