środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Praca dodatkowa - w domu.
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół123
TEMAT: Praca dodatkowa - w domu.
#18030
Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 10 mies. temu  
Witam użytkowników. Może nie każdemu się chce po pracy dalej dodatkowo dorabiać , ale jest taka możliwość, niezbyt absorbująca. Jesli ktoś chętny pomogę we wszystkim.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18036
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 10 mies. temu  
podziel sie tylko nie wklejaj linkow
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18050
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 10 mies. temu  
rozumiem ze to oferta pracy? jakies szczegoły poprosze
ANIA.C
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18051
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 10 mies. temu  
hej jaka to jet praca?
ilona1982
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18074
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 10 mies. temu  
Jak pisałem - dodatkowa. Jestem partnerem firmy zajmującej się sprzedażą działek na Mazurach. Pow. działek to 3000 m2. Wiadomo, mają bardzo dobrą lokalizację. I jest możliwość wyboru dowolnej działki. Już piszę jak się zarabia. Otóż te działki sprzedaję - uwaga - w ratach po 300 zł, lub 13,5 tyś zł i od ręki akt własności. Lub za całość 90 tyś zł. Mój dochód to ok. 14% I teraz najciekawsze. Masa osób traktuje zakup takiej działki jako pewna i bardzo dochodową lokatę. Wiadomo tu % zysku o wiele wyższy. Kupują sobie w ratach dla siebie, dziecka czy wnuka. Mając tylko 7 klientów swoją działkę mamy za darmo. Nie ważne że na nią poczekam parę lat. Ale przecież prawie 100 tyś zł mam nie jako całkowicie za darmo. No i oczywiście nadal pracuje w firmie solidnie zarabiając. Często jest tak że osoby które mają trochę grosza kupują od razu za 13,5 tyś zł. a ja mam z tego od ręki ponad 1000 zł. Czyli nie źle. Praca bardzo prosta, dodatkowa wykonywana w dowolnej chwili. A te dodatkowe 100 tyś zł zawsze sie przyda, czy dla dziecka czy dla mnie żeby normalniej na starość pożyć. Zainteresowanym oczywiście pomogę we wszystkim. Firma znana , ryzyka żadnego nie ma. Tak że na spokojnie na luzach możemy sobie solidnie dorobić.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18116
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
Podzieliłem się informacją. Na prostą dodatkową pracę, a raczej dochód. Może dla kogoś troszkę powyżej 10 tyś zł to za mało. Ale zapewniam że i ta suma daje trochę przyjemności.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18122
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
W takim razie praca przez internet. 10 minut dziennie. Sprawdzona oferta.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18132
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
jak bym mógł zarobić 14% pracując 10 minut dziennie to bym je zainwestował w kolejna działkę i kolejne 14% w kolejna.Potem siedział bym przy kompie 6 razy 10 minut zamiast tylko 10 i zarabiał 6 razy 14% zamiast tylko 14%. Mi to wygląda dziwnie dość... Moze coś jak szukanie tzw Łosia lub instytucji w niektórych środowiskach zwanej "słupem" czyli, wyjaśniam dla tych co nie wiedza, jednostka którą w razie czego sie "utopi".
Moim zdaniem takie dzielenie kurka znosząca złote jajka wygląda nieco jak super oferta pracy dla naszych rodaków zdesperowanych by wyjechać do UK, obiecującą wszystko a nie wymagającą niczego...a wszyscy wiemy jak to się potem kończy.......
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18155
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
szkot_77 napisał:
jak bym mógł zarobić 14% pracując 10 minut dziennie to bym je zainwestował w kolejna działkę i kolejne 14% w kolejna.Potem siedział bym przy kompie 6 razy 10 minut zamiast tylko 10 i zarabiał 6 razy 14% zamiast tylko 14%. Mi to wygląda dziwnie dość... Moze coś jak szukanie tzw Łosia lub instytucji w niektórych środowiskach zwanej "słupem" czyli, wyjaśniam dla tych co nie wiedza, jednostka którą w razie czego sie "utopi".
Moim zdaniem takie dzielenie kurka znosząca złote jajka wygląda nieco jak super oferta pracy dla naszych rodaków zdesperowanych by wyjechać do UK, obiecującą wszystko a nie wymagającą niczego...a wszyscy wiemy jak to się potem kończy.......


Nie wiesz, że historie lubią się powtarzać
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18248
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 8 mies. temu  
nie wierze w takie rzeczy
Mikicińska
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Sony Sony
Zobacz najnowsze produkty SONY - laptopy, aparaty...
Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...