piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Smart Repair
#18214
Smart Repair 9 lat(a), 8 mies. temu  
Witam poszukuję wspólnika lub warsztatu do wspólpracy w celu otwarcia na terenie Anglii profesjonalnego punktu napraw typu smart ,pdr oraz auto detailing. System HBC z licencją . Posiadam pełne wyposażenie warsztatowe do wykonywania napraw . Mam zamiar na stałe wyjechac do UK, Poszukuję osoby / wspólnika do pomocy w uruchomieniu oraz prowadzeniu biznesu. Nie wymagam wsparcia finansowego. Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz pomoc w wyszukaniu lokalu. Możliwe bezpłatne 17 dniowe profesjonalne przeszkolenie. Szukam uczciwej chętnej do wspólpracy osoby. Może ktos coś mi doradzi ?

Pozdrawiam
Paweł
pawelkor
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/08/04 17:16 Przez pawelkor.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18221
Re: Smart Repair 9 lat(a), 8 mies. temu  
Przyznam, że jesteś odważny szukając wspólnika na forum. Miejmy nadzieje, że znajdziesz kogos uczciwego, ale zamiast zaczniesz komuś płacić to znajdz miejsce gdzie się ulokujesz z biznesem bo to zajumuje trochę czasu.
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18279
Re: Smart Repair 9 lat(a), 7 mies. temu  
Miejsce juz mam , a szukam na forum ponieważ zalezy mi aby to byl ktoś kto juz mieszka w Anglii jakiś czas. Wiem że to duże ryzyko ale wszystko mozna sprawdzić , poza tym nie z zasady nie doszukuję sie wszędzie złego.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz.
pawelkor
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18373
Re: Smart Repair 9 lat(a), 7 mies. temu  
Może warto by było wrzucić to ogłoszenie w odpowiedni dział ogłoszeń o prace. Myślę, że szybciej i więcej osób by się zgłosiło Powodzenia
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Pozostałe oferty

RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
JML Direct JML Direct
Oferujemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego,...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...