sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






druga ciaza zaraz po macierzynskim.
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: druga ciaza zaraz po macierzynskim.
#18462
druga ciaza zaraz po macierzynskim. 9 lat(a), 6 mies. temu  
Witam. Jestem mamą 13miesiecznego synka. Obecnie jestem w piątym miesiącu ciąży.Data porodu została wyznaczona na 15 lutego 2014r. Mój pierwszy urlop macierzyński zakończył się 21 lipca 2014 roku. Od tej daty wzięłam 4 tygodnie zwykłego urlopu. Od 13.08.2014 jestem na zwolnieniu lekarskim. Na macierzyński z pracy mogę przejść dopiero od 23.11.2014r.czy jeśli do tego czasu będę na zwolnieniu lekarskim jaką kwotę będę dostawać od pracodawcy? Czy będzie ona niższa niż normalne macierzyńskie z tego względu, że dostaje SSP? Czy lepiej zrezygnować z pracy gdy będę miała potwierdzenie przepracowanych 13 tyg i składać formę o Maternity allowance? Czy będę dostawać na MA tylko 90% z tego co miałam na payslipie (czyli 90% z SSP) czy będą liczyć to jako normalne tygodnie pracy? Z góry dziekuje za odpowiedzi.
agaska
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18464
Re: druga ciaza zaraz po macierzynskim. 9 lat(a), 6 mies. temu  
Skoro nie wróciłaś do pracy i nie masz przepracowanych żadnych godzin to myśle, że dostaniesz po prostu ta podstawowa stawke, bo z czego mieliby ci wyliczyc te 90% skoro byłaś na maciezyńskim, a pózniej na zwolnieniu?!
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18911
Re: druga ciaza zaraz po macierzynskim. 9 lat(a), 3 mies. temu  
Podstawową stawkę, czyli jaka? 138£? Z pracodawcą do tej pory miałam kontakt mailowy. Dostałam w zeszły poniedziałek informacje, że wysłano mi formę SMP1, więc rąk jakbym nie kwalifikowała się do SMP. Czekam na tą formę i zastanawiam się, gdybym nie dostała macierzyńskiego od pracodawcy i musiAla się ubiegać o MA mam przecież tylko kilka payslip'ów z Holiday, a reszta to SSP. Więc jak W JC mi będą to liczyć? Dostaje się albo 138£ lub 90% pensji , w zależności która kwota jest niższa. To będą mi liczyć z tego SSP 90%, czy dadzą chociaż te 138£? :/
agaska
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Pozostałe oferty

Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...
P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
TaxTip Ltd (Księgowość)
Firma TaxTip Ltd zlokalizowana w poludniowym Londynie...