piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Szukam pracy na terenie Uk
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Szukam pracy na terenie Uk
#19266
Szukam pracy na terenie Uk 8 lat(a), 11 mies. temu  
Witam,

nazywam się Piotr i mam 24 lata.
Jestem osobą:
otwartą, życzliwą, szukającą nowych wyzwań, uczciwą, bez nałogów oraz punktualną.

KRÓTKO O MNIE:
Ukończyłem technikum ekonomiczne egzamin zdany na 99% oraz licencjat na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Analityka Gospodarcza. Kierunek ten składa się w 70% z przedmiotów statystyczno-matematycznych. Pracę licencjacką na temat "Analiza techniczna i fundamentalna wybranych rynków finansowych" obroniłem z wyróżnieniem na ocenę celująca. Interesuje się światem finansów i rynkami finansowymi zwłaszcza od 6 lat rynkiem walutowym forex.
Posiadam certyfikat od firmy StatSoft "Analiza danych marketingowych z wykorzystaniem programu Statistica"
W czasie studiów uczęszczałem na uczelniane kursy z akademii analizy technicznej oraz konsultingowej.

DOŚWIADCZENIE:
*Jako 15 letni chłopaka podczas dni wolnych i w wakacje zacząłem pracować na budowie . Zajmowaliśmy się m. in. elewacjami budynków, malowaniem, wykończeniami wewnątrz domu, kładzeniem paneli, montowaniem rigipsów i wiele innych prac budowlanych.
*Odbywałem praktyki w banku PEKAO s.a. , PZU s.a. oraz w domu maklerskim IDMSA.
*Pracowałem już w Wielkiej Brytanii jako analityk, moje zadania polegały na szukaniu optymalnych rozwiązań prowadzących do usprawnienia działania firmy oraz zwiększeniu sprzedaży i przychodów.

UMIEJĘTNOŚCI:
*Jako, że ukończyłem technikum ekonomiczne oraz później studia matematyczno ekonomiczne, posiadam umiejętności numeryczne oraz zdolności do analizowania wydarzeń ekonomicznych.
*Bez problemów posługuję się komputerem oraz internetem, w przypadku gdy czegoś nie wiem jestem w stanie znaleźć rozwiązanie w internecie i się do edukować.
*Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word,Excel,PowerPoint itp)
*Szybko się uczę
*Zawsze szukam optymalnych rozwiązań w jak najkrótszym możliwym czasie
*Prawo jazdy kat. B
*Język angielskim na poziomie B2 i początkowy francuski.

Aktualnie jestem w Polsce lecz nie ma najmniejszego problemu abym już na drugi dzień był w Anglii. Posiadam tam wszystko co jest niezbędne do rozpoczęcia pracy.

Proszę pisać na adres e-mail: benepits@gmail.com
Będę wdzięczny również za wszystkie informacje

Pozdrawiam
mrpiter
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19293
Re: Szukam pracy na terenie Uk 8 lat(a), 11 mies. temu  
Myślisz, że pracodawca szuka pracowników po forach? Pracodawcy sami się ogłaszają więc nie idź na łatwiznę myśląc, że praca sama do ciebie przyjdzie tylko rusz dupę i poszukaj jej.
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19330
Re: Szukam pracy na terenie Uk 8 lat(a), 10 mies. temu  
Dlaczego ludzie którzy szukają pracy zamiast biegać ze swoim CV po firmach ograniczają się tylko do wysłania zgłoszenia online lub opisania siebie i swoich umiejętności na forum. Pomylone, bo to pracodawca wystawia ogłoszenie (na swojej stronie firmowej) przede wszystkim i dodatkowo na dużych np. portalach społecznościowych, ale na Boga ludzie ogarnijcie się i zastanówcie się, że to wy szukacie pracy, a nie ją dajecie więc co ma na celu ogłaszanie się na forum??? Nie dziwię się, że ktoś szuka pracy rok czy dwa i znaleźć nie może, bo siedzeniem w domu i klikaniem w klawiaturę pracy się nie znajdzie. Włóżcie trochę wysiłku w to aby stać się zajebistym kandydatem do zatrudnienia.
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20012
Re: Szukam pracy na terenie Uk 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Właśnie, z CV powinno się wychodzić do pracodawców, a nie czekać na cud. Poza tym można się jeszcze doszkalać itp. Rozwijać, żeby mieć jak najwięcej do zaoferowania. A może pomyśl o zostaniu detektywem? Na stronie [USUNIĘTO] widziałam, że można wiele rzeczy po tym robić. I to też w UK.
magda90
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/19 08:34 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21758
Re: Szukam pracy na terenie Uk 6 lat(a), 9 mies. temu  
Chłopaku z takim listem motywacyjnym i poniekąd Cv to powinieneś uderzyć do agencji pracy oraz bezpośrednich pracodawców, a nie pisać na forum społecznościowym. Ktoś za ciebie pracy nie będzie szukał...
Tom Tomczykiewicz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21825
Re: Szukam pracy na terenie Uk 6 lat(a), 6 mies. temu  
To jest na zasadzie: patrzcie szukam pracy, no ale nie ma, albo raczej szukam, ale znaleźć nie chcę.
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21858
Re: Szukam pracy na terenie Uk 6 lat(a), 5 mies. temu  
ja znalazłem pracę przez grupę na fb
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...