sobota, 27 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






POTWIERDZENIE ADRESU DLA BANKU!!!
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: POTWIERDZENIE ADRESU DLA BANKU!!!
#19471
POTWIERDZENIE ADRESU DLA BANKU!!! 8 lat(a), 9 mies. temu  
Mam problem z potwierdzeniem adresu by założyć konto w banku. Byłem w UK 7 lat temu i wtedy otrzymałem NIN mam list do dzisiaj. Teraz wróciłem, i mieszkam pod innym adresem (wynajmuje pokój). W żadnym banku nie mogę założyć konta bez listu potwierdzającego mój adres. A starego listu ze starym adresem nie mogę przedstawić bo bank wyśle pod ten adres moją kartę i pin. Zarejestrowałem się w agencji pracy, i poprosiłem dziewczynkę, żeby mi wydrukowała list z adresem, że jestem tam zarejestrowany itp. Niestety żaden bank tego nie przyjął. HELP!!!
Maras1988

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19509
Re: POTWIERDZENIE ADRESU DLA BANKU!!! 8 lat(a), 8 mies. temu  
Hmmm, a czemu nie podałeś tego adresu pod którym aktualnie mieszkasz? Nie masz żadnego listu który przyszedłby ci na aktualny adres? A pay slip z pracy albo tym podobne, no nie wiem od lekarza? Musisz podać gdzieś ten adres aby przyszedł ci list, inaczej się raczej nie da.
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Pozostałe oferty

VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...
inbook.pl inbook
Naszą specjalnością jest internetowa sprzedaż: książek,...
Express Bus (Paczki, przewóz osób)
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z...
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...